Lenovo wprowadzi na polski rynek w tym roku wiele ciekawych nowości

Targi CES 2016 (w Las Vegas) i MWC 2016 (w Barcelonie) już za nami. Lenovo przy okazji tych pierwszych poruszyło temat smartfona Project Tango, natomiast podczas drugich z ww. zaprezentowało kilka wartych uwagi nowości. Teraz polski oddział producenta podał harmonogram, kiedy poszczególne z nich pojawią się na naszym rodzimym rynku.

Lenovo na początku 2016 roku poinformowało, że marka Motorola znika z naszego rynku i od tej pory obecne oraz przyszłe urządzenia tej części portfolio brandowane będą jako Lenovo Moto. Jednocześnie zakomunikowano, że w Polsce pojawią się smartfony z serii Vibe. Teraz już wiadomo, że pierwszym, jaki do nas trafi, jest Vibe K5 Plus oraz że stanie się to pod koniec marca. Model ten został zaprezentowany podczas targów MWC 2016 w Barcelonie razem z Vibe K5. Komunikat prasowy jednak nie wspomina o tym, że również on pojawi się u nas w sprzedaży. Ze specyfikacją Vibe K5 Plus możecie się zapoznać tutaj. Europejska cena smartfona ma wynieść 149 euro. W Polsce powinien więc kosztować około 899 złotych.

Lenovo Vibe K5 Plus

W kwietniu zadebiutuje konwertowalny laptop Lenovo Yoga 510 z ekranem 14 lub 15 cali (dwie opcje do wyboru). Jednak dopiero w czerwcu na półki sklepowe trafi prawdziwa fala nowości, a wśród nich m.in. Lenovo Miix 310 i tablety z serii TAB3.

Druga połowa 2016 roku również zapowiada się ciekawie. Wśród wymienianych premier znajduje się smartfon Project Tango, konwertowalny tablet Yoga 710 oraz kolejna generacja urządzeń z serii Lenovo Moto.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

 • slipdog

  nie no nie żartujmy sobie K5Plus w Polsce za 899? :D to Moto G3 kosztowała 1000 zł. 5 cali fhd Q616 to w Polsce spokojnie 1200zł jak nie więcej

  • DanSlenders

   Może się zdziwimy, kto ich tam wie

 • Anty no life :)

  Ciekawie sie zapowiada, Lenovo ma dobry sprzet komputerowy, ale smartfoa id nich bym nienkupil, no chyab ze Moto:)
  Pytanie: czy wsrod planwanych sprzetow od lenovo znajde cos lepszego, ale w stylu Yoga 3 pro? Od razu mowie ze jesli chdozi o obecna na rynku juz 900tke – to jest to samo:]

 • Saint

  Szkoda, że brak dostępności flagowej serii Vibe. X3 wygląda bardzo ciekawie jak na swoje możliwości w stosunku do ceny.

 • a

  Europejska cena smartfona ma wynieść 149 euro. W Polsce powinien więc kosztować około 899 złotych.
  ———————————————————————————————–

  Hahaha, W Europie cena ok. 600zł a u nas 900zł. Rozumiem różnicę w stosunku do USA bo dochodzi VAT, ale żeby cena w krajach Europy aż tyle się różniła to nic innego jak walenie w ch.ja przez Lenovo. Za ok. 500zł można sobie ściągnąć Lenovo Lemon 3 z Aliexpress i bez żadnych podatków.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona