Ważne

Przynosząc S6 lub S5 do Orange, taniej kupisz S7 i S7 edge

W czwartek pojawiła się ciekawa oferta dla posiadaczy Samsungów Galaxy S5 i S6, którzy chcieliby nabyć S7 lub S7 edge taniej. Orange rozpoczęło program „Recykling Samsungów”, w którym za przyniesionego Galaxy S6 lub S5 dostaniemy zniżkę na zakup najnowszego flagowego modelu koreańskiego producenta.

By skorzystać z tej oferty wystarczy zjawić się w salonie firmowym z ww telefonem. Pracownik po oględzinach urządzenia i zgodnie z wytycznymi dokonuje jego wyceny i wydaje kupon zniżkowy. Telefony przyjmowane przez Orange mogą nosić ślady użytkowania. Egzemplarze z uszkodzonym wyświetlaczem lub z niesprawną baterią nie zostaną przyjęte. Maksymalna wartość kuponu to 1200 zł (dla Galaxy S6) lub 800 zł (dla Galaxy S5). Oferta nie dotyczy ofert ratalnych i kończy się z końcem marca.

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie.

Jesteście zainteresowani? Zamierzacie z niej skorzystać? Dajcie znać w komentarzach.

Tymczasem warto przypomnieć o programie Galaxy S7 Guard, w ramach którego klienci, którzy wejdą w posiadanie Galaxy S7 lub Galaxy S7 edge w pierwszych trzech miesiącach jego dostępności na rynku mają zagwarantowaną możliwość otrzymania kuponu zniżkowego na kolejnego flagowca Samsunga (na początku 2017 roku), oczywiście pod warunkiem, że oddadzą wtedy swojego S7. Ale warto pamiętać, że Galaxy S7 Guard to cały pakiet korzyści, w tym również przedłużona gwarancja do trzech lat oraz roczna gwarancja na wyświetlacz.

Źródło: blog.orange.pl

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona