Ważne

Koreańczycy dopiero po oficjalnej premierze Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge masowo ruszyli do sklepów

Samsung niedawno pochwalił się, że Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge sprzedają się o wiele lepiej niż się spodziewano. Potwierdza to fakt, że w samej Europie liczba preorderów była aż o 250% większa niż w przypadku Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge. Wyjątek stanowiła Korea Południowa, gdzie tegoroczne flagowce spotkały się z umiarkowanym zainteresowaniem. Ale tylko do czasu.

A konkretniej do momentu ich oficjalnej premiery. Okazuje się bowiem, że przez miniony weekend zakupionych zostało ponad 100 tysięcy egzemplarzy Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge – 60 tysięcy w piątek i 40 tysięcy w sobotę. Co ciekawe, na rodzimym rynku, w przeciwieństwie do tego, jak miało to miejsce na Starym Kontynencie, większym zainteresowaniem cieszył się pierwszy z ww. modeli – wybrało go około 60% klientów (pozostali zdecydowali się na większy i droższy wariant z obustronnie zakrzywionym ekranem).

Samsung jest zadowolony z wyników, jakie udało się osiągnąć Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge w ciągu dwóch pierwszych dni oficjalnej dostępności. Zwłaszcza, że sobota uznawana jest za tzw. slow day, podczas którego sprzedaż smartfonów nie jest najczęściej zbyt wysoka. Popularność tegorocznych flagowców jest podobna do tej, jaką w analogicznym okresie cieszyły się w Korei Południowej Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge.

Warto przypomnieć, że również w Polsce Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge spotkały się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem. Świadczy o tym fakt, że zapasy magazynowe wszystkich sklepów momentalnie zostały wyczerpane, przez co niektórzy klienci zmuszeni są poczekać na swój egzemplarz nieco dłużej.

Źródło: Yonhap News Agency

Komentarze

 • Anty no life :)

  Jak można kupić coś takiego? Już bym wolał Mate 8, o Lg v10 czy G5 nie wspominając

  • sprite1080

   Taki urok wolnego wyboru. Podobnie jak ja nie widze sensu kupowania G5 gdy jest S7

   • Anty no life :)

    Ja widzę i to wiele. Raczej nie wynikających z przewagi G5, bo tu mamy podwójny aparat, wymienną baterię, moduły (z pewnością to dopiero początek), ekran IPS lepiej nadaje się do display On, bo amoled by się wypalił, dlatego w irytujący sposób zegar skacze co minutę no i lepsze wykonanie oraz ciekawe wzornictwo.
    Samsung to też TW, więc niema się czym chwalić, odgrzany kotlet, kopia S6 z funkcjami, których S6 był pozbawiony, a yły w S5 (zrobiono tak tylko po to, żeby cepy cieszyły się, że mają w końcu smartfona premium ,ale bez typowych dla samsunga funkcji, wiec dodano je w S7) – ja bym się czuł jakby mi napluto w twarz, gdybym był użytkownikiem S6, lub potencjalnym nabywcą S7.

    • LCD

     Podwójny aparat w G5 daje tylko szerszy kąt robienia zdjęć, więc nie jest to coś z czego wszyscy by korzystali. Wymienna bateria to plus, ale z drugiej strony nie jest ona za duża. IPS lepiej się nadaje do Display On? Poza tym, że w G5 wyświetla on tylko datę, godzinę lub zamiast godziny krótki napis a i tak podświetla dużą część ekranu (na całą szerokość), a w S7 świecą tylko te pixele, które są zapalone i co z tego, że skaczą co 1min, nie jest to na tyle często aby denerwowało.
     Wzornictwo to kwestia gustu, a wykonanie myślę, że w obu modelach jest z najwyższej półki.
     TW Samsunga to też sporo funkcji, których nie mają inne smartfony a które dopiero po jakimś czasie są kopiowane do kolejnego wydania androida. A nakładka jest coraz lżejsza i lepiej zoptymalizowana.

     • Anty no life :)

      Tak i ten szerszy kąt widzenia, to coś, czego inne telefony mi nie dają, a różnica jest… delikatnie mówiąc duża. Zaczniesz podróżować, to docenisz takie rozwiązania. Pamiętam, jak ciężko się robiło zdjęcia na Manhattanie, żeby objąć te wielkie wieżowce, o Wielkim Kanionie nie wspomnę.
      Always on tak samo wyświetla info o nieodebranych połączeniach czy smsach i przy tym IPS się nie wypali – już , wiele info wyszło na temat tego, ze dla amoledu to nie jest najlepsze rozwiązanie. Zobaczymy, ile to zużyje w praktyce, ale jeśli będzie 0.8%/h to pewnie mniej niż u samsunga.
      Jasne, ma sporo funkcji… Sam mam note 4 od półtora roku i z większości nie korzystam, a nawet chciałem się zmusić, ale wydajność TW jest wciąż dużo gorsza niż konkurencji.

     • LCD

      Inne telefony nie dają szerokiego kąta widzenia? Do G5 masz moduł grip do aparatu, a do S7 masz wide angle case oraz Telephotolens. Czyli też będziesz w stanie zrobić nie tylko zdjęcia z szerokim kątem, ale też większe zbliżenia. Do tego selfi z szerokim kątem. A niestety są sytuacje, że nawet z szerokim kątem aparatu nie zrobisz zdjęcia, do tego są panoramy albo sphere panorama.
      Ja dalej uważam, że to z S7 za najlepsze rozwiązanie i najładniejsze bo nie tylko podaje więcej informacji ale też prezentuje grafiki a nawet daje możliwość umieszczenia grafiki bezpośrednio w motywach, więc pasuje wtedy do całego motywu.
      Telefon jest dla wszystkich a nie tylko dla Ciebie, ty wykorzystasz 15 ze 100 funkcji, ale ja może wykorzystam 20 i to całkiem innych. Ważniejsze jest aby mieć możliwość skorzystania z tego, bo lepiej mieć i nie korzystać jak nie mieć, bo może kiedyś byś chciał skorzystać. Prosty przykład: wiadomość alarmowa w TW, może nawet z tego nie korzystasz albo nawet nie wiesz, że taka jest. Ja jednak jako osoba chora cieszę się, że pod ręką mam możliwość wezwania pomocy nawet jak nie będę w stanie wypowiedzieć słowa.

     • Anty no life :)

      Ale wiesz, że aby robić szerokokątne zdjęcia, top nie potrzebujesz tego modułu? To jest na stałe w telefonie – masz to zawsze ze sobą. Widziałem jak ten “case” wygląda – nawet tego do kieszeni nie włożysz :) Ja mówię o tym, co oferuje sprzęt a ty z jakąś doczepianą szklanką:D
      Podaj mi 10 funckcji, których niema nakładka lg, a jakie ma Lagwizz :)

     • LCD

      Napisałeś, że szerokokątnych zdjęć nie da Ci inny smartfon, to pokazałem jak bardzo się mylisz, Do tego funkcje panoramy i zdjęć sferycznych. LG też ma nakładki pogrubiające telefon.
      Nie wymienię Ci 10 funkcji, których nie posiada LG bo nie mam LG. Wiem tylko po specyfikacjach technicznych, że różnice są pomiędzy G5 i S7 i każdy może wybrać to co potrzebuje, bez niepotrzebnego hejtu. Dla Ciebie najważniejsze są zdjęcia z szerokim kątem, a dla mnie ważniejsze aby telefon był wodoodporny.
      A jak kupujesz samochód, a po paru miesiącach wychodzi wersja po liftowa usprawniona i z lepszym wyglądem, to też czujesz się jak by CI producent napluł w twarz?

     • Anty no life :)

      To co ty napisałeś, nie wynika z natywnych możliwości telefonu, bo mając s7 nie jesteś w stanie zrobić takich zdjęć, chyba że kupisz jakieś nieoficjalne akcesorium nie skonstruowane przez samsunga, wiec to jest bzdura :)
      Nie wymienisz, bo też takowych niema, co nie zmienia faktu, że samsung zawsze będzie wolniejszy, zresztą z tego słynie :)
      To co piszesz o samochodach to również bzdura:) Takie liftingi czy nawet nowe modele zawsze mają to co poprzednik + coś jeszcze. A tu masz Model z 2015, który nie posiada 3 kluczowych funkcji, jakie były dostępne w 2014 roku i nagle w 2016 mamy kopie telefonu z 2015, gdzie już te stare funkcje jakimś cudownym trafem są dostępne. Na prawdę nie widzisz tego, że S6 został celowo zrobiony takim słabeuszem, żeby S7 na jego tle wyglądał fantastycznie, mimo iż w tym roku oprócz aparatu i być może baterii nic nie poprawili?

     • LCD

      Ty jesteś taki głupi czy udajesz? Twierdzisz, że producent zrobił słaby telefon bo nie chciał go sprzedać w dużej ilości tylko po to aby w następnym roku wypuścić lepszy telefon? To jest firma, która chce z roku na rok powiększać dochody bo może już nie być za co w kolejnym roku zrobić lepszy telefon.
      Lifting jest od poprawienia poprzedniego modelu i może nie tylko posiadać to co poprzednik, ale może też mieć naprawione błędy poprzednika i jak w np. poprzednim modelu szybciej zużywały się hamulce oraz nie było dostępnego silnika o pojemności 2.5 tak w wersji poliftowej te rzeczy mogą już być naprawione.
      Nie będę tłumaczył polityki Samsunga bo oni sami często nie wiedzą co robią, ale nie uwierzę w to, że psują flagowy model w jednym roku bo chcą sprzedać w następnym roku lepszy model.
      To nie jest nieoficjalne akcesorium, tylko akcesorium od Samsunga oryginalne, więc to dalej nie bzdura, a do tego coś takiego jak kąt można naprawić zdjęciem panoramicznym.
      Sam masz Note 4 i nie korzystasz z funkcji ale śmiesz twierdzić, że są one na pewno w G5? Czy w G5 jest wysuwany panel z przyciskami Home, Wstecz itp), czy jest możliwość jednym gestem zmniejszyć ekran aby go obsługiwać jedną ręką, czy ma możliwość wysłania wiadomości alarmowej ze zdjęciem z obu aparatów i geotagiem, czy potrafi zrobić jednocześnie zdjęcie tylnym i przednim aparatem, czy zmierzy Ci puls, czy potrafi zrobić printscreena długiej strony internetowej? Czy daje możliwość zmieniania motywów i jednocześnie obrazu dla Always On? Czy obsługuje gesty w powietrzu? Czy potrafi otwierać aplikacje w okienkach pływających? Czy umożliwia zminimalizowanie okienka rozmowy i dalszą pracę na smartfonie? Czy umożliwia szybkie połączenie czy to z TV czy z drukarką? Czy posiada opcję oszczędzania baterii oraz drastyczną opcję oszczędzania baterii? I wiele innych, których braki odczuwa się dopiero po zmianie telefonu.
      Oprócz aparatu i baterii? A slot na karty SD, wodoodporność, lepszy ekran, procesor, więcej ramu, Always On i zmiany w oprogramowaniu? Nie jest to rewolucja, ale zmienili dużo.

     • Anty no life :)

      Ja nigdzie nie napisałem, że psują telefon, lub że chcą mało sprzedaż., Wręcz przeciwnie, celowo od ponad rok urobią tak isyf, by wymieniać jeszcze częściej. Popatrz na chłodno: S5 w wyglądu był taką nowością… ze aż szef diesignu samsunga stracił robotę:) S6 był pierwszym na prawdę premium smartfonem (szkło+aluminium). Także użytkownicy samiego się cieszyli, że mają coś porządnie wykonane, ale… okupione to było 3 ważnymi funkcjami, które często sami użytkownicy uważali jako decydujące w kwestii dokonania zakupu (biorę samsunga, anie iphona bo mam kartę sd , wodoodporność i wymienną baterię – pisały miliony), a nagle w S6 tego niema… i miliony piszą że wygląda świetnie i jest smartfonem premium, ale miliony też piszą, że stracił na funkcjonalności.
      Teraz ci, co kupili flagowca w zeszłym roku, mają naplute w twarz, bo tok później wychodzi s7 (to samo co s6 pok kątem konstrukcji) i posiada zalety, które miało s5, a nie miało s6. także bez problemu mogli to wrzucić już rok temu, ale dzięki temu, że tak nie zrobili, ten kto ma S6 ma wybrakowanego flagowca, ale premium, jednak moze sobie wymienić na s7, który jest z wyglądu s6 ale z lepsza funkcjonalnością.
      I to co napisałeś na końcu, to nic więcej jak to… co każda firma poprawia z roku na rok :)
      jeśli chodzi o te funkcje, to sprawdzę jak będę miał, wiem, że część ejst po prostu w androidzie, wiele z nich to sztuka dla sztuki, z której samsung sam po czasie rezygnuje bo nik tego nie chce, a tylko telefony wolniej chodzą :)

     • LCD

      Cytuję: “Na prawdę nie widzisz tego, że S6 został celowo zrobiony takim słabeuszem, żeby S7 na jego tle wyglądał fantastycznie” – czyli właśnie według Ciebie s6 celowo zrobiony aby się gorzej sprzedawał. czy ktoś zmuszał do kupowania S6? Ja też mam Note 4 i wiem, że na Note 5 się nie przesiądę nawet jak będzie w sprzedaży, bo to nie jest telefon dla mnie. Samsung nie jest jedynym producentem, co robi dobre funkcje w jednym flagowcu aby w kolejnym je zabrać. Popatrz na LG: gdzie przyciski głośności z tyłu, gdzie dodatkowy ekran jak w V10 za co jest chwalony?
      S5 jest ładnym smartfonem i posiadał naprawdę bardzo fajne rozwiązania i nie widzę powodu aby jego właściciele przesiadali się na S6, za to na S7 już mają powody. Dlatego Samsung przestał robić rewolucji a zaczął ewolucję i z tego co widzę, to celuje w to aby klienci wymieniali co drugą generację: z s5 na s7 a z s4 na s6 i tak dalej. Chyba, że ktoś musi mieć zawsze najnowszy smartfon i najnowszy system. Nawet po wsparciu do najnowszego androida to widać: S6 dostaje MM a S5 już nie.
      I nikt nie ma naplute w twarz, bo kupiłeś to co chciałeś i to co było na rynku w danym momencie, nikt Cię nie zmuszał, jak Ci się nie podobał S6 i nie spełniał Twoich oczekiwań (jak Note 5 moich) to czekałeś kolejny rok na kolejną generację i tyle.
      Część funkcji jest w nowszych androidach bo wprowadził ją Samsung i się sprawdziła, ale Samsung w nowych smartfonach pokazał kolejne funkcje: tryb gry, albo coś czym się jeszcze nie chwali to udostępnianie po WIFI połączenia WIFI, czyli robi ze smartfona bridge do wifi. Tak samo jak przyśpieszone pobieranie też nie widziałem jeszcze nigdzie, czy smart stay, smart play, inteligentne gesty i wiele innych a nie wymieniłem funkcji dostępnych tylko dla Note.
      I nie mów, że sztuka dla sztuki bo są ludzie, którzy ich używają i dla nich te funkcje są bardzo ważne.

     • Anty no life :)

      Zrobił tak został celowo, ale nie po to, żeby się słabo sprzedać, bo oczywistym jest, że sprzeda się bardzo dobrze (w końcu samsung wydaje na marketing więcej, niż wszystkie firmy mobilne razem wzięte), tylko dlatego żeby rok później jak nie będą mieć pomysłu na wygląd (a nie będą mieć bo wiadomo, że nowy ipg wyglądałby jak poprzedni, skoro co 2 lata zawsze zmieniają diesign), to po prostu dodali to, co specjalnie zabrali wcześniej, a mogli zostawić… straszni krótkowzroczny jesteś i wąsko patrzysz na rzeczy.
      G5 jest cały z aluminium, ciężko zrobić szerokie aluminiowe przyciski na obudowie unibody, a podwójny ekran zmieniał się w diplay on, a być może wyjdzie mowa linia flagowców, kto wie (gdy samsung wypuścił note 1 też wielu się śmiało po co i na co a jest sukces)

     • LCD

      A ja patrzę wąsko? Przecież z tyłu G5 jest czytnik, mogli wyciąć dodatkowo więcej miejsca i dać przyciski nad i pod czytnikiem, to nie wiem o czym mówisz, że jest ciężko.
      A Always On ma inne zadanie jak podwójny ekran, jakie funkcje ma podwójny ekran w V10? Nie tylko wyświetla godzinę, ale też daje skróty do aplikacji i inne (podobne funkcje do krawędzi ekranu w serii Edge od Samsunga). Tak więc Always On w żadnym wypadku tego nie zastępuje. A takie gdybanie o nowej linii flagowców jest bez sensu, w końcu G5 jest następcą G4 i LG zgubiło po drodze kilka istotnych usprawnień i wyróżników swojego modelu tak samo jak Samsung. To powinieneś też twierdzić, że LG specjalnie pluje w twarz klientom G4 i wypuściło wybrakowanego G5 a tak naprawdę to G6 będzie dopiero porządny.
      Pamiętaj, że za każdym razem flagowce nie walczą z poprzednim modelem, chociaż są z nim porównywane na zasadzie co się zmieniło, ale walczą z konkurencją i producent musi dać coś aby się od konkurencji wyróżnić na plus. Tak więc Twoja bajka o zaniżaniu parametrów S6 aby je poprawić w S7 się nie sprawdza bo klienci zamiast kupić S6 i być nie zadowoleni to mogą przecież kupić konkurencję dla S6 a na rynku jest na tyle dużo różnego sprzętu, że jest w czym wybierać i jeśli Samsung czegoś nie da, to zrobi to konkurencja.

     • Anty no life :)

      Usadnij to ze g5 jest uposledzony w stosunku do g4, czego niema w g5 a bylo w g4, bo obecnie g5 niema sobie rownych wsrod dostepnych smartfonow.
      Jak juz mowilem odnosnie V10… to jest V10, a nie G# – inna linia, tak samo jak galaxy s i galaxy A.
      Czy bajka sie sprawdza? Hmn… wez pod uwage ze s6 sprzedalo sie znacznie gorzej jiz zakladani, miedzyinnymi dlatego ze w s6 zabraklo istotnych funkcji, moze s7 sprzeda sie lepiej. Swiadomosc konsumentow jest bardzo niska, co widzac po sprzedazy, bo dobry marketing kreuje sprzedaz a nie faktyczna funkcjonalnosc sprzetu.

     • LCD

      Kończąc tą jałową dyskusję to podam różnice na korzyść G4: większy ekran, przycisk głośności z tyłu, większą baterię, delikatnie zakrzywiony ekran, zdejmowana tylna klapka. To jestem w stanie napisać na podstawie zewnętrznego wyglądu bez zaglądania w oprogramowanie.
      Pomyśl trochę na logikę: firma ma przynosić co roku jak największe zyski i mieć stały wzrost, do tego jest notowana na giełdzie i nie może sobie pozwolić na pogorszenie jednego produktu bo w przyszłości wyda poprawiony. Przecież inwestorzy by ich wyśmiali i Samsung o tym wie.
      Świadomość klientów to inna sprawa tak jak działanie marketingu (co widać po Apple). Ale Samsung nie może sobie pozwolić na takie działanie bo nie ma monopolu na rynku. Widzę, że masz swoją teorię i nie idzie Cię przekonać, więc nie ma sensu dalej prowadzić dyskusji.

     • Anty no life :)

      Większy ekran nie znaczy lepszy – to kwestia tego, czego oczekujesz. Znam fanów 4 calowców i dla nich to jest najlepsze. O ile czytnik linii papilarnych z tyłu jest the ebst, o tyle sama głośność dla mnie niema sensu. Korzystałem z G3 i akurat to mnie irytowało, np przy grach. Bateria? Znowu wielkość nie znaczy wydajność. Nowe procki mają dużo niższy proces technologiczny, mniej rdzenie, mniej zużywają prądu. Do tego mniejszy ekran, jak sam zauważyłeś :) Jeszcze diplay on, więc nie muszę 100 razy w ciągu dnia odblokowywać telefonu żeby sprawdzić, czy ktos dzwonił. Po co mi zdejmowana klapka, skoro i tak mam sd i wymienną baterię i do tego full aluminium?:P
      Oczywiście, że firma przynosić zyski i właśnie dzięki temu pluciu w twarz przyniesie… Bo jak ktoś kupił s6, to się ciszy, że ma w końcu samsunga klasy premium, ale też płacze, bo niema ważnych funkcji… Teraz wychodząc klon S6, zwany S7, który ma te funkcje i nagle jest rewolucja, chociaż i tak można to był dodać rok temu, bo to ta sama konstrukcja :)
      Samsung Jest znany z takich zagrywek, zresztą z note 5 zrobił to samo, jest po prostu gorsza sprzętowo od Note 4, ale jest bardziej premium :)
      To samo ograniczanie funkcjonalności przy zegarku gear s2, czy nagła zmiana w tabletach na aspekt 4:3, chcoiaz zawsze robili 16:10, no ale widać, jak ipady się sprzedają:)

     • Zzzzz

      Jak kupowałem w październiku telefon to zastanawiałem się między g4 i s6. Wziąłem s6 i jestem bardzo zadowolony. 25 GB na dane mi wystarczy a jak się skończy to jest chmura lub komputer czy usb otg żeby podłączyć pendrive. Poza tym w poprzednim telefonie miałem 6gb na dane i drugie ok 7gb na karcie pamięci.
      Jak mi się kończy bateria używam power banka a nie płacze że bateria jest niewymienna.
      A nawet wodoszczelnego telefonu bym nie próbował zalać chociaż to akurat mogłoby się przydać jak np odbieram telefon w deszczu. Czyli w sumie z tych wielkich braków mógłbym mieć tylko wodoodporność. Podsumowując nie czuje się żeby ktoś mi coś zabrał czy naplul w twarz bo s7 odzyskała cześć funkcji których w s6 nie było. Po prostu ewolucja i tyle.

      A dlaczego wziąłem s6? Design i ekran. Wybór świadomy, bez brania pod uwagę marketingu czy ceny bo oba kosztowały podobnie.

    • sprite1080

     Poczekajmy na testy porownawcze ale obawiam sie ze finalnie aparat S7 zostawi podwójne cudo G5 w tyle. Moduły to moze fajnje brzmi ale rzeczywistośc juz nie raz pokazala ze takie coś trakruje sie jako ciekawostke bo nikt normalny z tego nie korzusta i nie targa za soba reklamowki z modulami ;) jak bumerang wraca ta wymienna bateria od czasow S2 nigdy tego nie uzylem i nie znam nikogo komu by to naprawde do czegos bylo potrzebne zwlaszcza w dobie powerbankow. TW w S7 to zupelnie inna bajka niz chocby w S5 a ze sluzbowo korzystam z G3 to dla mnie intuicyjnosc i wygoda nakladki mocno na plus w nowym samsungu. A wodoodpornosc fakt dali zabrali i oddali noe ladne to bylo ale tez jest nie do przecenienia w praktyce i zdecydowanie wole ja miec chocby robiac dziecku zdjecia na basenie pod woda :) fajna sprawa. Samsung nie jest idealny wiele rzeczy moglo być lepsze ale badzmy powazni G5 go napewno nie deklasuje ;) pozdrawiam ps. S7 edge wyglada nieziemsko ;)

     • Anty no life :)

      Zgadzam, prawdopodobnie aparat główny w S7 będzie lepszy (przynajmniej w nocy), co nie zmienia faktu, że różnice będą… marginalne i wręcz niezauważalne bez dużego powiększenia. Dlaczego? Ponieważ aparat główny z G5 jest w zasadzie tym z g4, który był… topem z zeszłego roku, a i tak różnice we flagowcach są na prawdę marginalne… Rożnica w aparacie np pomiędzy moim note 4, nowymi iphonami, lumiami czy zetkami są… bardzo bardzo małe.
      Za to… g5 ma drugi osobny, szerokokątny obiektyw, dla którego… obecnie niema konkurencji :)
      To, że ty byś z czegoś nie korzystał, nie znaczy ,że inni nie uznają tego za funkcjonalne, bo z kolei np dla mnie wodoodporność jest pozbawiona sensu :)
      Piszesz, że TW w S7 to inna bajka, a jeśli go nawet już masz to… tydzień :) Seria Note ma zawsze bardzie dopracowany soft, a korzystając półtora roku z note 4 widzę, że chodzi wolniej, już nawet nie chce robić speed testów po roku użytkowania:) W s6 już też odchudzali s6 i… lagował na konferencjach :)
      Żaden telefon nie ejst idealny. Czy g5 deklasuje s7? to za dużo powiedziane, ale na pewno go wyprzedza:) Podwójny aparat, usb ty C, ładuje się szybciej o ok 40%, można wymienić baterię i jest cały z aluminium, a nie palcującego się szkła. Dla mnie samsung skończył się na note 4, a nowe flagowce wyglądają jak tanie zabawki.

    • S

     Toż to na premierze prawie same się rozpadło. Wolę ta wodoodporność jak te moduły.

  • dareczq

   A jak można kupić Mate 8 lub Lg v10 o G5 nie wspominając :)

   • Anty no life :)

    Hmn… bo to najlepsze propozycje na rynku, a s7 to nudny, zimny kotlet?:)

    • Heliox

     Może i kotlet ale za to najlepszy. Jeżeli nie zamieniasz zeszłorocznego flagowca na S7 to jest to najlepszy (razem z G5) telefon na rynku

     • Anty no life :)

      Najlepszy?:D Biorę G5 – zdecydowanie lepszy. Gdyby nie było G5 na rynku to brałbym V10, następnie mate 8. S7 to śmiech na sali :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona