Ważne

Przez trzy miesiące Samsung wyprodukuje łącznie ponad 17 milionów Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge

Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Egde można już zamawiać w przedsprzedaży. W zależności od rynku, Samsung dorzuca gratis Gear VR lub Gear S2. Pierwsze egzemplarze trafią do klientów w drugim tygodniu marca. Koreańczycy przewidują, że ich tegoroczne flagowce będą rozchodziły się jak ciepłe bułeczki.

Nie bez powodu bowiem mają zamiar przez trzy miesiące wyprodukować łącznie 17,2 milionów Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Egde. Co ciekawe, jest to większa liczba niż w przypadku Galaxy S4 oraz Galaxy S6. Od lutego do kwietnia z taśm produkcyjnych ma zejść – odpowiednio – około 5 milionów, 7,7 milionów oraz 4,5 milionów egzemplarzy tegorocznych flagowców. Razem z fabryk wyjdzie około 9,9 milionów Galaxy S7 oraz 7,3 milionów Galaxy S7 Egde. Dla porównania, przez pierwsze trzy miesiące dostępności sprzedano 15,8 milionów Galaxy S6 i 15,2 milionów Galaxy S4.

Dwa ww. modele do tej pory były najlepiej sprzedającymi się przedstawicielami serii S. Samsung jednak zamierza pobić ustanowione przez nie rekordy, stąd plany wyprodukowania łącznie 17,2 milionów Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Egde przez pierwsze trzy miesiące.

Although actual sales volume is to be seen, Samsung Electronics believes that initial response of Galaxy S7 will be positive if we were to look at its production size.

Stosunek ilości wyprodukowanych egzemplarzy Galaxy S7 do Galaxy S7 Egde ma wynieść 6:4. DJ Koh, dyrektor działu mobilnego podczas konferencji na MWC 2016 przyznał, że zarówno klienci, jak i partnerzy biznesowi oczekują wiele od tegorocznych flagowców. Powiedział też, że wierzy, że osiągną one dużo lepsze wyniki niż ich poprzednicy.

All of our customers and partners are expecting a lot from Galaxy S7.

Although I cannot give you detailed numerical values, it seems that Galaxy S7 will have better results than Galaxy S6.

Wielu zarzuca Samsungowi, że Galaxy S7 i Galaxy S7 Egde są jedynie ewolucją oraz swojego rodzaju powrotem do korzeni. Koreański gigant jest najwyraźniej w pełni przekonany o słuszności swojej strategii i wierzy, że powrót obsługi kart microSD (ale jednak nieco ograniczonej) i wodoszczelności oraz lepszy aparat przypieczętują sukces siódmej generacji flagowców. W końcu – jak rzecze promocyjne wideo – jest to przecież więcej niż tylko smartfon:

Źródło: ETNews

Komentarze

 • sq

  smartfon 3200 zł i śmiesz pisać, że dają gratis okulary? serio gratis?

  • robson82

   do tego smartfon wykastrowany z pełnej obsługi kart pamięci !!! nie dziękuje wybiorę alternatywę

   • The_Ecki

    Nokia Lumia 6.2″ superflagowiec.

   • Paweł Janiak

    W modelach GS7 oraz GS7 edge znajduje się slot na karty pamięci microSD, a więc jest możliwość rozszerzenia pamięci nawet do 200Gb. Ambasador marki Samsung

 • wydra

  ja już zamówiłem w media expert w przedpremierze i dostałem edge vr za freeko

  • borek

   szybko, póki nie bedę mógł tego chwycić zmacać przetestować to nie kupiłbym, a z drugiej strony to na 100% będzie wypasiona zabawka.

   • Egzemplarze pokazowe wystawione są już w Samsung Brand Store, sam się wczoraj bawiłem Galaxy S7 Edge (Galaxy S7 niestety nie było).

    • Kesha

     Wymacałem już oba te smartfony w media, robią wrażenie. Jednak zaokrąglona obudowa z tylu edg’a nie działa na korzyść, ramka jest zbyt cienka aby dobrze złapać urządzenie więc zostaję przy s6 edge.

 • asdfg

  Smartfon za 3 200 złotych bez radia hahhahahaha. Z kartą micro SD zmądrzeli, ale do radia muszą jeszcze dorosnąć hahahahhaahah

  • The_Ecki

   Kup Galaxy S5, będziesz miał radio.

  • krumar

   Dla mnie S7 mam jedną wadę, a mianowicie chodzi o ten niby wspaniały aparat.
   Co z tego, że jest lepszy niż w S6, ale pstryka fotki w maksymalnej rozdzielczości w formacie 4:3 a nie 16:9 jak to jest w S6.
   Przestawiając aparat w S7 na format 16:9, robimy wtedy zdjęcia o mniejszej rozdz. 9M a nie 12 MPix.
   Dobra jakość w 16:9 jest potrzebna jak ktoś ogląda zdjęcia bezpośrednio na dużym TV.
   Co Wy na to?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona