Ważne

1 GB co miesiąc dla użytkowników ofert na kartę w Play. Za darmo. Przez rok

Ostatnio Play poinformował, że użytkownicy wybranych ofert na kartę mogą otrzymać zupełnie za darmo 1 GB Internetu na 30 dni (z wyjątkiem Formuły Mini Max na kartę, gdzie pakiet ważny jest do końca aktualnie trwającego okresu rozliczeniowego). Teraz fioletowy operator wyciągnął kolejnego asa z rękawa.

Dla użytkowników oferty Play na kartę, Formuły Play na kartę, Play na kartę Lubię to! oraz Formuły Mini Max na kartę przygotowano specjalną promocję, dzięki której mogą oni otrzymywać 1 GB Internetu co miesiąc przez cały rok! Aby z niej skorzystać, wystarczy na klawiaturze telefonu wystukać krótki kod *111*782*1# i zatwierdzić w ten sam sposób, w jaki nawiązuje się połączenie. Można też wysłać SMS o treści START.782 pod numer 111 lub dokonać aktywacji poprzez Play24 (zakładka Pakiety). Warto pamiętać, że trzeba to zrobić najpóźniej do 30 kwietnia.

Przyznany pakiet ważny jest przez miesiąc. Kolejne przyznawane są automatycznie. Warunkiem ich otrzymywania jest posiadanie ważnego konta. W przypadku, gdy ten warunek nie zostanie spełniony, pakiet nie zostanie przyznany i przepada. Jeśli użytkownik przywróci ważność konta, to w następnym miesiącu paczka Internetu zostanie przyznana normalnie. Co ciekawe, niewykorzystany transfer nie przepada i przechodzi na kolejny okres.

Play na kartę Rok Internetu za darmo 2

W przypadku oferty Formuła Mini Max na kartę pierwszy pakiet ważny jest do końca trwającego obecnie okresu rozliczeniowego i przyznawany jest proporcjonalnie do ilości pozostałych dni.

O aktywacji promocji oraz o wykorzystaniu całego transferu użytkownik zostanie powiadomiony poprzez wiadomość SMS. Może on też wyłączyć przyznawanie darmowego pakietu, jednak później nie można z powrotem włączyć tej promocji. Szczegóły, jak to zrobić, dostępne są w podlinkowanych regulaminach.

Na koniec trzeba jeszcze przywołać jeden bardzo ważny zapis z dokumentów:

Korzystanie z Internetu w ramach Pakietów odbywa się z prędkością uzależnioną od Oferty, z której korzysta użytkownik:
Dla Oferty Play na Kartę Lubię to! od 32 Kb/s do 7,2 Mb/s dla pobierania danych oraz od 32 Kb/s do 1 Mb/s dla wysyłania danych.
Dla Oferty Play na Kartę od 8 Kb/s do 7,2 Mb/s dla pobierania danych oraz od 8 Kb/s do 1 Mb/s dla wysyłania danych.
Dla Oferty Formuła Play na Kartę od 8 Kb/s do 15 Mb/s dla pobierania danych oraz od 8 Kb/s do 5 Mb/s dla wysyłania danych.
Dla Oferty Formuła Mini Max na kartę od 8 Kb/s do 7,2 Mb/s dla pobierania danych oraz od 8 Kb/s do 1 Mb/s dla wysyłania danych.

Regulamin Rok Internetu za darmo” dla Play na kartę, Formuły Play na kartę i Play na kartę Lubię to!

Regulamin Rok Internetu za darmo” dla Formuły Mini Max na kartę

Źródło: GSMOnline

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona