Ważne

Tym razem Play rozdaje użytkownikom ofert na kartę 1 GB Internetu

Play to kolejna już sieć (po T-Mobile i Virgin Mobile), której użytkownicy mogą zupełnie za darmo otrzymać paczkę Internetu. Jeśli korzystacie z jednej z ofert na kartę, to ta promocja przeznaczona jest właśnie dla Was.

Dotyczy ona użytkowników Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, FORMUŁY MINI MAX na Kartę oraz Formuły Play na Kartę. Aby otrzymać całkowicie za darmo pakiet 1 GB Internetu, należy od dziś, tj. 17 lutego do 19 lutego do godziny 23:59 wysłać wysłać bezpłatny SMS o treści GRAM pod jeden z wymienionych numerów: 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 150, 151, 152, 153. Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin od momentu wysłania wiadomości.

Przy okazji warto jeszcze przytoczyć kilka istotnych zapisów z regulaminu (cały dostępny jest pod linkiem podanym niżej):

6. Korzystanie z Internetu w ramach Bonusu odbywa się z prędkością uzależnioną od Oferty, z której korzysta Użytkownik:
6.1. Dla Oferty Play na Kartę Lubię to!: od 32 Kb/s do 7,2 Mb/s dla pobierania danych oraz od 32 Kb/s do 1 Mb/s dla wysyłania danych.
6.2. Dla Ofert Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta od 8 Kb/s do 7,2 Mb/s dla pobierania danych oraz od 8 Kb/s do 1 Mb/s dla wysyłania danych.
6.3. Dla Oferty Formuła Play na Kartę: od 8 Kb/s do 15 Mb/s dla pobierania danych oraz od 8 Kb/s do 5 Mb/s dla wysyłania danych.

12. W przypadku Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę przyznany Bonus jest ważny wyłącznie do końca danego miesiąca kalendarzowego, w którym został przyznany. Po zakończeniu danego miesiąca kalendarzowego MB rozliczane są zgodnie z Cennikiem Oferty FORMUŁA MINI MAX na Kartę.

Stan pozostałego transferu można sprawdzić krótkim kodem – *107# lub *108# (w zależności od posiadanej oferty). Bonus jest ważny przez 30 dni kalendarzowych od dnia jego przyznania, z wyłączeniem sytuacji, o której mowa w przytoczonym wyżej 12. punkcie regulaminu promocji.

Regulamin 1 GB w prezencie od Play

Źródło: GSMOnline

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona