Ważne

Marshmallow dla Honora 7 przed końcem lutego

Patrząc po komentarzach zarówno tu, jak i na naszym kanale na YouTube, nie mam żadnych wątpliwości, że Honor 7 jest jednym z ciekawszych smartfonów dostępnych w cenie ok. 1500 złotych. Kupując telefon z tej półki cenowej mamy jednak nadzieję na rychłą aktualizację systemu. Cóż, na tą od Honora musieliśmy trochę poczekać – na szczęście zbliża się coraz większymi krokami.

Użytkownicy Honora 7 mieli możliwość dołączenia do zespołu testerów wersji beta Androida w wersji 6.0 Marshmallow już kilka tygodni temu. Wtedy mówiono, że finalna wersja systemu, a co za tym idzie – sama aktualizacja – pojawi się najpóźniej w lutym. Cóż, wiele wskazuje na to, że termin ten zostanie dotrzymany.

Jak poinformował Honor za pośrednictwem Twittera, betatesterzy otrzymują już finalną wersję Marshmallow dla Honora 7. Wszyscy pozostali użytkownicy tego smartfona mają otrzymać stosowną aktualizację OTA w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

Recenzję Honora 7 przeczytacie tutaj.

źródło: androidcentral

Komentarze

 • Fidel

  Ciekawe, czy Huawei zastąpił własne rozwiązania związane z oszczędzaniem baterii i kontrolą uprawnień aplikacji tymi wbudowanymi w Androida 6.0?

  • DanSlenders

   Raczej je połączy, ale to mogą potwierdzić beta testerzy z Polski

  • Uthiel

   Rozwiązań huawei bym nie zmieniał. Spełniają swoje zadanie na 5.

 • prince

  Ciekawe kiedy dla P8

 • hubeł

  NOOO W KOŃCUUUU! Szkoda, że polski oddział honora na twitterze (@HonorPolska) ma użytkowników w d…, bo od kilku tygodni nie uzyskałem info w sprawie Marshmallowa dla Honora 7, mimo że dwa razy się prosiłem o odpowiedź :3

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona