Ważne
Wiko VIEW

HTC One M10 (Perfume) zostanie wyposażony jednak w nieco większy wyświetlacz

Produkty Tajwańczyków wzbudzają niemało kontrowersji. Choć wydawać by się mogło, że niezbyt im to służy, to w rzeczywistości może być zgoła inaczej. Istnieje bowiem pewna niepisana zasada, że Haters make famous. W przypadku One A9 sprawdza się ona doskonale – smartfon, mimo (a może właśnie dzięki?) ogromnego podobieństwa do iPhone’a 6/6S/6 Plus/6S Plus sprzedaje się całkiem nieźle, co powoduje, że HTC jest przekonane o słuszności kierunku obranej przez siebie strategii.

Jednak prawdziwym “uderzeniem” będzie dopiero flagowiec, który – według licznych sugestii – powinien zadebiutować w marcu. Z większą częścią jego specyfikacji (domniemanej oczywiście, bowiem nie ma jeszcze co do niej 100% pewności) możecie zapoznać się tutaj.

Gdy już to zrobicie, zauważycie, że dotychczas mówiło się o zastosowaniu 5,1-calowego wyświetlacza o rozdzielczości QHD. Tymczasem znany z publikowania (m.in.) informacji na temat smartfonów HTC leakster, @LlabTooFeR, doniósł, że Tajwańczycy ostatecznie zdecydują się jednak na nieco większy, bo 5,2-calowy wyświetlacz:

Przy okazji chciałbym Wam pokazać render HTC One M10 autorstwa jednego z użytkowników XDA-Developers, bazujący na dotychczasowych przeciekach. Muszę przyznać, że jest on całkiem niezły (czyt. atrakcyjny dla oka) i ciekawe czy właśnie w tę stronę pójdą Tajwańczycy.

HTC One M10 HTC Perfume fan render

Źródło: @LlabTooFeR, XDA-Developers

Komentarze

  • czytelnik

    I w końcu bez tego zabierającego miejsce na przodzie telefonu znaczka HTC, był kompletnie bez sensu. Jeszcze w HTC One m7 znaczek był pomiędzy przyciskami, to było ok. Ale w kolejnych wersjach tylko zabierał miejsce. Teraz wygląda to całkiem nieźle :-) Może w końcu zmienię mojego HTC One m7 na nowszy model ;-)

    • Szrx

      Hehe, też siędzę jeszcze z One M7, bo od tamtego czasu nic godnego uwagi nie wyszło. Mam nadzieję, że ten M10 będzie strzałem w dziesiątkę. Choć bez głośników z przodu u mnie 10 nie będzie… BTW- kiedy dokładna recenzja LG V10??

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona