Ważne

Samsung pracuje nad kolejnymi budżetowymi tabletami: Galaxy Tab E 7.0 i Galaxy Tab E 7.0 Lite

Samsung ma w zwyczaju przywożenie na targi MWC w Barcelonie kilku nowych produktów. Już za niecały miesiąc oficjalnie poznamy nowego flagowca firmy, Galaxy S7. Ale nie będzie to jedyny produkt, który zostanie zaprezentowany w stolicy Katalonii. Spodziewamy się również premiery nowych tabletów z budżetowej serii Galaxy Tab E.

Jeśli uważnie śledzicie poczynania koreańskiego koncernu, z pewnością wiecie, że w jego ofercie są już trzy tablety z tej serii. Zaliczają się do nich: Galaxy Tab E 8.0, Galaxy Tab E 9.6 oraz Galaxy Tab E Nook. Za kilka tygodni mają do nich dołączyć co najmniej dwa modele: Galaxy Tab E 7.0 i Galaxy Tab E 7.0 Lite, a mówi się również o prawdopodobnej premierze Galaxy Tab E Kids.

Najwięcej na ten moment wiemy o Samsungu Galaxy E 7.0, który ma być znany również jako SM-T280 (SM-T285 z LTE). Urządzenie ma oferować 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 8GB pamięci wewnętrznej, 1.5GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej oraz procesor o częstotliwości taktowania 1,3GHz. Jak widać po paramterach modelu, jego cena nie powinna należeć do wysokich.

A jeszcze lepiej pod tym względem powinno być w przypadku Galaxy Tab E 7.0 Lite (SM-T113), na temat którego jednak nie pojawiły się dotychczas żadne szczegóły.

Wszystkiego dowiemy się już 21 lutego. Tymczasem warto przypomnieć, że będzie to pierwszy 7-calowy tablet Samsunga od prawie dwóch lat – ostatnim był Galaxy Tab 4 7.0.

źródło: tablethype, @rquandt; na zdjęciu tytułowym: Galaxy Tab E 8.0

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona