Ważne

Samsung Galaxy Tab E 9.6 debiutuje nad Wisłą

Od czerwca na temat Samsunga Galaxy Tab E 9.6 praktycznie nie mówiło się nic. Urządzenie to zadebiutowało bez większgo rozgłosu, a później cały czas było w tle Galaxy Tab A 9,7, a teraz Galaxy Tab S2 (8.0 i 9.7). Okazuje się, że wreszcie tablet dostępny jest w naszym kraju – nieco szybciej niż się tego spodziewaliśmy (mówiło się bowiem o końcówce sierpnia, a mamy zaledwie początek drugiej połowy).

Sprzedaż Galaxy Tab E 9.6 rozpoczął X-KOM, w którym to znajdziemy aktualnie wyłącznie wersję z WiFi – w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Cena tabletu wynosi 799 złotych (WiFi, 8GB pamięci). Wkrótce, jak potwierdził dziś rzecznik koreańskiego koncernu, Olaf Krynicki, zadebiutuje również model z LTE. I choć jego cena nie została podana, spodziewam się, że będzie wyższa o ok. 200-300 złotych.

Galaxy Tab E 9.6 to tablet wyposażony przede wszystkim w wyświetlacz o nietypowej przekątnej 9,6″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, ośmiordzeniowy procesor Exynos 5433, 1.5GB RAM oraz Androida 5.0 Lollipop. Za jego czas działania odpowiada akumulator o pojemności 5000 mAh, natomiast zaplecze komunikacyjne obejmuje Bluetooth, WiFi i aGPS. Na jego pokładzie nie zabrakło aparatu 5 Mpix, kamerki 2 Mpix, portu microUSB i slotu kart microSD.

Jesteście zainteresowani nowym Galaxy Tab E 9.6?

źródło: tablety

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona