Ważne

Znamy pierwsze szczegóły dotyczące promocji Allview z racji “Czarnego Piątku”

Od poniedziałku wiemy już, że firma Allview zorganizuje sporo promocji z racji “Czarnego Piątku”. Dotychczas jednak nie zostały ujawnione szczegóły poza faktem, że na każdy przeceniony sprzęt można dostać dodatkowe 10% zniżki – jak je zdobyć dowiecie się z tego wpisu. Tymczasem poznaliśmy produkty, które na pewno będą objęte dość sporą obniżką ceny.

I tak, w dniach 27-29 listopada będzie można kupić dużo taniej przede wszystkim:

 • Allview P8 Energy – za 999 złotych (zamiast 1249 złotych),
 • Allview Viva i10G – za 699 złotych (zamiast 899 złotych).

Bezpośrednio od Allview wiem również, że naprawdę sporo urządzeń zostanie przecenionych w ramach Black Friday. Jeśli więc planowaliście kupić któryś z modeli tej firmy, zaczekajcie do piątku.

Przypomnę, że promocja będzie obowiązywać w dniach 27-29 listopada.

źródło: Allview

Te wpisy mogą cię zainteresować:

Komentarze

 • Kacper

  Fajnie, że cała akcja bedzie obowiazywac rownież w tym roku, za to plus dla Allview. Obniżki po 200-250 zł to sporo, ciekawe jakie urządzenia będą jeszcze objęte promocją :)

 • Pawel

  Po co mi tablet którego recenzję zrobiliście 386 dni temu? Na rynku pojawiło się dużo świeższych propozycji!

  • Adam Idczak

   Możliwe, że również inne pozycje będą przecenione. Nie można promocji mierzyć względem jednego urządzenia. Według mnie fajnie, że coś takiego w ogóle jest

   • Pawel

    Oczywiście. Ale taki tablet imo nie powinien tej promocji propagować no robi to słabo. Pozdrawiam

    • Adam Idczak

     można już znaleźć rozpiski urządzeń, które będą objęte pormocją i powiem szczerze, że jestem pod wrażeniem. Nie spodziewałem się aż tak wielu urządzeń, których ceny będą obniżone

     • Diabeł

      Faktycznie.Przed chwilą sprawdziłem i w promocji jest mnogosć urządzeń tej firmy.Sporo nawet bardzo zachęcających do zakupu.Nie wiecie może jak jest z serwisem tej firmy?Polecacie ich smartfony,czy są warte zakupu,czy to typowy,,szajs”.

     • Ekspert AllViews

      Oczywiście posiadamy serwis w Polsce, siedziba mieści się we Wrocławiu. Serwis działa na zasadzie door to door, tz. że zamawia Pan kuriera, który odbiera od Pana uszkodzone urządzenie, a następnie po dokonaniu naprawy w serwisie również kurier wraca do Pana z naprawionym uszkodzeniem. W razie pytań proszę kontaktować się na adres mailowy: kcs.serwis@gmail.com, bądź pod numerem telefonu: 669 286 751. Mam nadzieję, że rozwiałem Pana wątpliwości. Z poważaniem, ekspert Allview.

 • Aragorn

  Najbardziej przecenione są najdroższe modele, jedni napiszą, że to normalne, bo jest z czego spuszczać, ja napiszę, że to oczywiste, bo modele Allview są po prostu zbyt drogie jak na telefony nieznanej, rumuńskiej marki, które często się psują.

 • kidd

  Jak dla mnie te rumuńsko-chińskiej sprzęty mają zbyt słabą wydajność, nawet po obniżce mocno bym się zastanowił czy chce się w to bawić

  • Klaudiusz

   Spytam z ciekawości: miałes jakieś urządzenie od allview, czy hejtujesz dla zasady? Ja nic złego nie mogę powiedzieć na tą firmę. Jedynie żałuję, że nie wstrzymałem się do czarnego piątku, bo mógłbym sporo zaoszczędzić na x2 soul xtreme, no ale mądry Polak po szkodzie

 • Matrioszka

  Trafiłam na ich stronie na kolejną promocję, tym razem z okazji świąt. Znowu sporo urządzeń jest przecenionych, także jakby ktoś szukał czegoś na prezent, to szczegóły są na ich stronie (nie wklejam linku, żeby nie robić reklamy ;) )

 • Sylwia

  Jakby ktoś był zainteresowany obecnie trwa również promocja świąteczna z allview, podczas której ttablety tej firmy również są przecenione.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona