Ważne

„Czarny Piątek” z Allview także i w tym roku

Już od pewnego czasu dopytywaliście się, czy w tym roku Allview także zorganizuje jakieś promocje z okazji „Czarnego Piątku”. Teraz wiadomo już, że tak!

Rumuńska marka weszła na polski rynek w połowie zeszłego roku. Starając się zachęcić potencjalnych klientów do zakupu jednego z jej produktów, zorganizowała akcję promocyjną z okazji tzw. „Czarnego Piątku”. Chociaż jest to typowo amerykański zwyczaj, okazało się, że może również przypaść do gustu naszym rodakom.

Świadczą o tym Wasze liczne zapytania czy Allview powtórzy tę akcję. Marka na swoim oficjalnym profilu na Facebooku ogłosiła oficjalnie, że i w tym roku klienci będą mieli okazję oszczędzić „parę złotych” w ramach „Czarnego Piątku”.

To jeszcze jednak nie wszystko. Jeśli udacie się na fanpage Allview Polska na Facebooku (link w źródle) i zapiszecie się w dedykowanej aplikacji oraz odpowiecie na pytanie „Jakie urządzenie Allview najbardziej Cię interesuje?”, to w podziękowaniu otrzymacie dodatkowe 10% zniżki na zakupy w czasie „Czarnego Piątku”.

Allview Czarny Piątek 1

Akcja promocyjna będzie trwała od 27 do 29 listopada 2015 roku. Zakupy należy robić poprzez stronę internetową www.czarny-piatek.pl

Źródło: Allview Polska

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

 • smartmaniak

  Może jeśli coś rozsądnie obniżą to się skuszę
  .

  • Diggy Orwel

   Nie mierz innych swoją miarą.

  • smartmaniak

   Przykry jesteś. Nie potrafisz nic napisać bez obrazy drugiej osoby? I jeszcze anonim…
   Jeśli chcesz to przepłacaj za produkty. Ja wolę zaoszczędzić. Kup x2 xtreme za 2000zł bo przecież oni muszą zarobić… nie ważne że z chin ten telefon można ściągnąć za 1350-1500zł. Zaraz pewnie na mnie naskoczysz bo przecież oni oferują gwarancje. Ale czy jest ona warta 500-600zł? I tak nawet po przecenie jeszcze na tych telefonach zarobią.

 • Jan

  Czarny piątek. 10%. To chyba żart.

  • 10% to dodatkowy rabat, naliczany do obniżonej już ceny urządzenia – czyli oszczędzasz podwójnie, ponieważ promocje łączą się ze sobą.

   • Adam Idczak

    W takim razie to bardzo ciekawa opcja. Fajnie, że allview organizuje czarny piątek w Polsce, to bardzo ciekawa opcja

 • kirk

  W zeszłym roku kupiłem w taki sposób x2 soul

 • Alik

  W sumie nie mają innego wyjścia by coś sprzedać, muszą obniżyć cenę, bo ich najmocniejsze modele są przeraźliwie drogie. Poza tym jakoś trzeba pozbyć się tandetnych, tanich modeli, więc robią promocję.

  • Matrioszka

   promocja jest cyklicznie od kilku lat. Z tego co wiem robią takie akcje również w innych krajach. To juz bardziej tradycja, która opłaca się obu ze stron. Nie ma to jak narzekać, nawet jak jest taniej…

 • Kacper

  Fajnie, że w tym roku również jest ta promocja. Ukłony dla allview, dobrze, że robią czarny piątek również u nas

 • Wojtens

  Pokazali dzisiaj pierwszą promocję. P8 energy za niecały 1000. 250 w kieszeni to spora obniżka ;d

  • Sylwia

   250 to duże pieniądze moim zdaniem, na przykład para szpilek :D Fajnie, że robią takie akcje w Polsce, wielki plus dla firmy allview

 • oberon

  Nawet po obniżce bym tego nie kupił… a potencjalnym klientom radzę, żeby sobie najpierw poczytali opinie o tej rumuńskiej marce.

  • Andrzej

   Większość tych opinii nie jest poparta żadnymi konkretnymi przykładami. W większości jest to hejt dla hejtu… Dobrze, że allview również bierze udział w czarnym piątku, tym bardziej, że wypuścili sporo ciekawych modeli w tym roku.

 • Klaudiusz

  Udało mi się dorwać P8 Energy na czarnym piątku, cieszę się jak małe dziecko :D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona