Ważne

Huawei Mate 8 na zdjęciach prasowych – na dwa dni przed prezentacją

Ktoś kiedyś powiedział, że łatwiej jest atakować niż bronić swojej pozycji. Wydaje mi się, że to zdanie idealnie obrazuje to, w jaki sposób Huawei w najbliższej przyszłości zamierza jeszcze bardziej namieszać na rynku. Bo że już to robi – nie mam żadnych wątpliwości. Osobiście mam wielką nadzieję, że o mocną pozycję w TOP3 producentów smartfonów, będzie spokojny również dzięki Mate 8, którego premiera już za dwa dni.

Od trzech tygodni wiemy już oficjalnie, że Huawei Mate 8 zadebituje podczas konferencji, która odbędzie się w Chinach 26 listopada (tj. czwartek). Na jego temat wiemy już jednak sporo – zarówno pod względem parametrów technicznych (dzięki GFXBench), jak i wyglądu. Zwłaszcza, że do sieci trafiły najnowsze zdjęcia prasowe, które przedstawiają to urządzenie w całej okazałości.

Jak można zauważyć na poniższych grafikach, z przodu Mate 8 będzie bardzo podobny do Mate S. Z tyłu natomiast również będzie podobny, aczkolwiek widoczne są dość duże zmiany – zwłaszcza jeśli chodzi o kształt obiektywu aparatu oraz czytnika linii papilarnych (wcześniej kwadratowe, teraz – okrągłe). Całość zostanie zamknięta oczywiście w aluminiowej obudowie typu unibody.

Jeśli wcześniejsze dane się potwierdzą, Mate 8 zostanie wyposażony przede wszystkim w 6-caowy wyświetlacz Full HD, akumulator o pojemności 4000 mAh, procesor Kirin 950 2,2GHz z Mali-T880, 32GB pamięci wewnętrznej oraz 3GB RAM.

Wszystkiego dowiemy się już 26 listopada.

źródło: @stagueve, weibo

Te wpisy mogą cię zainteresować:

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona