Ważne

Szybki rzut oka na wciąż niezaprezentowanego Huawei Mate 8

Po testach Huawei Mate S czuję mały niedosyt ze względu na czas pracy, który można nazwać jedynie w porządku. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie jest to następca zeszłorocznego Mate 7 – na niego, Mate 8, musimy poczekać jeszcze kilka dni. Jego oficjalna premiera ma mieć miejsce 26 listopada. Tymczasem do sieci trafiły nowe materiały przedstawiające urządzenie to w pełnej okazałości.

Poniżej możecie zobaczyć, jak będzie prezentował się Mate 8. Widać wyraźnie, że zostanie zamknięty w metalowej obudowie, a samym designem będzie przywoływał Mate S. Główną różnicę można dostrzec w detalach – obiektyw aparatu został otoczony okrągłą ramką, podobnie jak czytnik linii papilarnych stał się okrągły – był kwadratowy. LED przeniesiono z prawej strony obiektywu na lewą. Jak Wam się podoba?

Przypomnijmy, według ostatnich doniesień, Huawei Mate 8 ma zostać wyposażony w 6-calowy ekran Full HD, ośmiordzeniowy procesor Kirin 950, 4GB RAM oraz akumulator o pojemności 4000 mAh (Mate 7 oferował 4100 mAh i świetny czas pracy – ciekawe jak będzie w tym przypadku!).

Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość – już za kilka dni będziemy mogli stwierdzić, już oficjalnie, czy faktycznie mamy do czynienia z tak interesującym sprzętem, na który wielu z nas czeka.

źródło: @onleaks

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona