Ważne

Vivo X6 uchwycony na pierwszym zdjęciu

Vivo X6 od niedawna sukcesywnie zdradza informacje na swój temat. Teraz pojawił się na pierwszym zdjęciu, dzięki czemu wiemy już, jak będzie wyglądał ten 6-calowy flagowiec Chińczyków.

Producent szykuje się do premiery swojego high-endowego phabletu, o czym poinformował tydzień temu, publikując na swoim oficjalnym profilu w serwisie społecznościowym Weibo kilka kolorowych grafik z napisem Vivo X6. Niedługo potem dotarła do nas kolejna wiadomość, tym razem o zastosowaniu czytnika linii papilarnych, przy użyciu którego użytkownik będzie mógł autoryzować płatności mobilne, takie jak Samsung Pay czy Apple Pay.

Teraz smartfon po raz pierwszy został uchwycony na zdjęciu (widocznym na samej górze), co zdradziło nam jego wygląd. Przyznaję, że mam dość mieszane uczucia, co do designu Vivo X6. Oczywiście, każdy producent ma prawo projektować swoje urządzenia wedle własnego uznania, lecz mnie jakoś ten model nie przekonuje i prawdopodobnie w sklepie przeszedłbym obok niego obojętnie. Na szczęście znajdą się i tacy, którzy zachwycą się jego wyglądem i oglądając go stwierdzą, że muszą go mieć.

Moją uwagę przykuwa natomiast specyfikacja Vivo X6, która (wedle wcześniejszych przecieków) obejmuje 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440×2560), dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X20, 4 GB RAM, 1-gigabajtową kartę graficzną, 21 Mpix aparat główny i akumulator o pojemności 4000 mAh. Dodatkową zaletą może być również szeroki wybór dostępnych wersji kolorystycznych.

Vivo X6 powinien zadebiutować jeszcze w tym roku, chociaż póki co nie jest jeszcze znany oficjalny termin.

Źródło: phoneArena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona