Ważne

Vivo zapowiada premierę modelu X6

Na portalu Weibo pojawiła się grafika, która informuje nas o dacie oficjalnej prezentacji Vivo X6. Urządzenie zapowiada się rewelacyjnie!


Vivo X6 zostanie wyposażony prawdopodobnie w wielki, 6-calowy wyświetlacz w rozdzielczości Quad HD, co ważne, będzie on wspierał technologię Force Touch. Sercem smartfona ma zostać procesor Helio X20 wraz z 4GB pamięci RAM. Co ciekawe, w urządzeniu znajdziemy dedykowaną, 1-gigabajtową kartę graficzną, dzięki której wyświetlane grafiki i animacje będą jeszcze lepszej jakości.

W Vivo X6 ma zagościć 21-megapikselowy aparat główny z diodą LED, akumulator o pojemności 4000 mAh oraz system operacyjny Android w wersji 5.1 Lollipop. Na weibo pojawiło się również osiem różnokolorowych kwadratów z napisem Vivo X6, co może sugerować różne wersje kolorystyczne tego urządzenia.

Vivo X6 ma zostać zaprezentowany 9 listopada bieżącego roku. Czy będzie to tak dobry smartfon, jak możemy przeczytać we wcześniejszych plotkach? Czy będzie to pierwsze urządzenie z dedykowaną pamięcią odpowiedzialną za grafikę? Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już w przyszłym tygodniu.

Źródło: phonearena, weibo

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona