Ważne

Krótko: HTC i OnePlus publikują kolejne teasery

Najbliższe dwa tygodnie przyniosą aż cztery ważne konferencje: 19 października Xiaomi, dzień później HTC, nazajutrz Meizu, a 29 października OnePlus. Sami przyznacie, że jest na co czekać, gdyż każdy z producentów na pewno przygotował „coś specjalnego”.

Wszyscy w mniejszym lub większym stopniu zasugerowali, czego można się spodziewać na ich eventach. Oczywiście doza niepewności wciąż pozostaje, bo wszystkie karty zostaną odkryte dopiero podczas wydarzenia.

HTC 20 października zaprezentuje kolejny smartfon z rodziny One:

Chociaż sam teaser jest bardzo enigmatyczny (czyżby sugerował wodo- i kurzoodporność?), to jest więcej niż pewne, że tego dnia zobaczymy model One A9. Smartfon, według najświeższych przecieków, zostanie wyposażony w 5-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 617, układ graficzny Adreno 405, 2 GB RAM, 16 GB wbudowanej pamięci, aparat główny o matrycy 13 Mpix, kamerkę na froncie 4 Mpix (UltraPixel) i akumulator o pojemności 2050 mAh. Całość zostanie zamknięta w obudowie mocno inspirowanej urządzeniami od Apple.

htc-one-a9-1

9 dni później, czyli 29 października zobaczymy natomiast nowego członka w portfolio OnePlus. Nie może być to nikt inny, jak model X, co sugeruje grafika umieszczona na oficjalnym profilu na Facebooku marki. Oprócz niej opublikowano również zdjęcie opatrzone podpisem Beauty in the making, co może potwierdzać, że OnePlus X ma się wyróżniać wyjątkowymi designem, bardziej niż wyśrubowaną specyfikacją techniczną.

Oba wydarzenia już za niedługo, więc czekamy z niecierpliwością i na pewno poinformujemy Was o zaprezentowanych tam premierach.

Źródło: HTC USA, HTC Polska, Oficjalny profil OnePlus na Facebooku

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona