Ważne

[AKTUALIZACJA] 21 października zobaczymy nowy smartfon od Meizu

Meizu opublikowało na swoim profilu w serwisie społecznościowym Weibo grafikę, informującą o konferencji zaplanowanej na 21 października. Równocześnie rozesłało dość nietypowe zaproszenia, sugerujące, czego można się na niej spodziewać.

Meizu po raz kolejny pokazało, że jest bardzo kreatywne, jeśli chodzi o zaproszenia na organizowane przez siebie wydarzenia. Przy okazji zbliżającej się premiery M2 producent rozesłał Nokie 1110, na wyświetlaczu których widniała data 7.29, czyli dzień prezentacji smartfona.

Meizu phablet 00

Tym razem Chińczycy również wykazali się niezwykłą kreatywnością. Przedstawiciele mediów, którzy zostali zaproszeni na konferencję, otrzymali białe pudełka, a w nich… metalową obudowę w jednym z pięciu kolorów: białym, srebrnym, brązowym, niebieskim lub różowym.

Oznaczać to musi więc, że 21 października zostanie zaprezentowany kolejny smartfon (po Pro 5) w metalowej obudowie. Brak niestety jakichkolwiek informacji o specyfikacji, ale spekuluje się, że może być ona podobna do tej, jaką oferuje Meizu M2 Note, czyli 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), ośmiordzeniowy procesor, 2 GB RAM, 16 GB wbudowanej pamięci, aparaty 13 Mpix (tył) i 5 Mpix (przód). Równie dobrze może to być smartfon, którego specyfikację znamy z wczorajszego przecieku.

[AKTUALIZACJA, 18.10.2015, godz. 15:00]

Meizu na swoim oficjalnym profilu w portalu społecznościowym Weibo, opublikowało grafikę, utwierdzającą nas w przekonaniu, że obudowa nowego smartfona zostanie wykonana ze stopu magnezu i aluminium.

Meizu Phabet Blue Charm Metal

Źródło: phoneArena 1, 2, anzhuo, GizChina

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona