Huawei Ascend P7 wreszcie z aktualizacją do Androida Lollipop

Na temat urządzeń autorstwa Huawei możemy powiedzieć wiele dobrego, ale niestety tempo wydawania dla nich aktualizacji jest dosyć słabe. Na szczęście Chińczycy starają się poprawić również i ten element. Niedawno posiadacze Mate 7 mogą się już cieszyć z udostępnionego update’u do Androida 5.1.1 Lollipop, a teraz “lizak” trafia również na pokłady Ascendów P7.

Publiczne beta testy Androida 5.1 Lollipop dla Huawei Ascend P7 trwają od… czerwca. Teraz podobna sytuacja dotyczy wersji 5.1.1 dla nowszych modeli, tj. P8 oraz P8 Lite, ale w ich przypadku aktualizacja zapewne pojawi się już wkrótce. Trudno znaleźć na rynku mobilnym podobną sytuację: starszy o generację flagowiec ma nowsze oprogramowanie od swojego następcy.

Najnowszy update dla P7 (P7-L10) wprowadza przede wszystkim odświeżoną nakładkę EMUI 3.1, a także kilka zmian w samym systemie. Chińczycy udostępnili na razie aktualizację w naszym regionie, czyli europejskim. Paczka z nowym oprogramowaniem waży dokładnie 1,26 GB i możecie ją już pobrać ze strony producenta.

Czy zaktualizowaliście swoje Ascendy P7?

źródło: Huawei przez GSM Arena

Komentarze

  • lewandowski199@gmail

    Jeśli chodzi o aktualizację p7 do 5.1.1 lolipop to jest dość prosta i daje dużo lepsze działanie telefonu. Na pewno od razu rzuca się zmniejszenie zużycia ram przez co telefon działa jeszcze płynniej . Ogólnie aktualizacja ulepsza i poprawia dzialanie telefonu oraz dodaje wiele nowych rozwiązań dlatego polecam.

  • Sebastian Milonski

    po aktualizacji pojawił się u mnie dość ciekawy problem. a mianowicie wywala FB przy próbie oglądania załączonych filmików. Chrome problem z całą apką. Pomóżcie !!!!!!!

  • Ada

    Dlaczego na moim p7 l-10 nie pojawila sie mozliwosc aktualizacji?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona