Ważne

Konferencja OnePlus odbędzie się 20 kwietnia. Czyżby premiera modelu Two?

OnePlus jest jedynym producentem, który sprzedawał swój pierwszy smartfon jedynie osobom z zaproszeniem. Na szczęście w wypadku drugiej generacji ich flagowca, taka sytuacja nie powinna już mieć miejsca. Możliwe, że na najbliższej konferencji Chińczyków poznamy high-end o nazwie Two.

OnePlus poinformował, że ich najbliższa konferencja odbędzie się 20 kwietnia. Wiele osób liczy, że własnie wtedy poznamy nowe urządzenie lub nawet urządzenia, które wesprą model One w walce o większy udział w rynku. Oczywiście wśród nowości powinien znaleźć się smartfon Two.

Nie zgadzałoby się to jednak z dotychczasowymi informacjami, które mówiły, że nowy OnePlus ujrzy światło dzienne dopiero w trzecim lub czwartym kwartale 2015 roku. Z drugiej jednak strony, ich obecna konstrukcja ma problemy aby zdobyć nowych klientów, więc wprowadzenie Two byłoby całkiem niezłym rozwiązaniem.

Konferencja OnePlus

Możliwe jednak, że tematem przewodnim całej konferencji nie będzie jakikolwiek smartfon. Sądzę, że 20 kwietnia OnePlus pochwali się własnym oprogramowaniem, czyli Oxygen OS, a gwiazdą wieczoru może zostać jakieś wearable, np. smartwatch lub opaska inteligentna. Na rynek powinien wkroczyć też ich nowy „średniak” w przystępnej cenie, rywal dla Moto G (2014).

Jak uważacie, co OnePlus przedstawi 20 kwietnia?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona