Ważne

LG G4 na nowych zdjęciach – z wymiennym akumulatorem i skórzaną obudową

Wszystkie firmy mniej lub bardziej świadomie wypuszczają przedpremierowe „przecieki”, by zainteresować nadchodzącymi urządzeniami potencjalnych klientów. W przypadku tegorocznych flagowców prym wiodą spekulacje dotyczące Sony Xperia Z4 i LG G4, na temat którego pojawiły się właśnie kolejne informacje. Wraz z nowymi zdjęciami prasowymi.

Tym, co rzuca się w oczy na jednym ze zdjęć, są dwie istotne kwestie. Pierwszą jest wymienny akumulator – o pojemności 3000 mAh. Drugą – zdejmowana tylna klapka, którą – na co wskazuje inna grafika – będzie można zmieniać na inne (zatem w sprzedaży zapewne pojawią się klapki do G4, by móc dowolnie spersonalizować swój telefon). Potwierdza się również, że G4 będzie oferowany w wersji skórzanej, która – przynajmniej na zdjęciach – wygląda całkiem nieźle.

Co ciekawe, z najnowszych spekulacji wynika, że telefon po wyjęciu z pudełka ma oferować Androida 4.4.2, a nie, jak wcześniej spekulowano, Androida 5.1. W późniejszym czasie jednak ma otrzymać aktualizację do Androida 5.0 Lollipop. Z jednej strony informacja ta może niepokoić (flagowiec bez najnowszej wersji systemu?), ale z drugiej, w obliczu problemów z Lollipopem na innych urządzeniach, może to być całkiem niezła wiadomość. Trzeba jednak przesiewać te informacje przez sito, bo tak naprawdę nie wiadomo, która z nich jest prawdziwa.

Jeśli chodzi o specyfikację, LG G4 ma oferować przede wszystkim wyświetlacz o przekątnej 5,5″ i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, aparat 16 Mpix (f/1.8), kamerkę 8 Mpix na froncie oraz sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona