Znamy specyfikację LG G4 - Tabletowo.pl

Znamy specyfikację LG G4

Dzięki GFXBench poznaliśmy dziś nie tylko specyfikację Sony Xperia Z4, ale również najnowszego flagowca ze stajni LG. Czy G4 czymś nas zaskoczy?

LG G4, według GFXBench, zostanie oznaczony jako F500X. W urządzeniu znajdziemy 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Sercem smartfona będzie sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808, który złożony jest z czterech rdzeni Cortex-A53 oraz dwóch Cortex-A57. Jednostka będzie wspierana przez układ graficzny Adreno 418 oraz 3 GB pamięci RAM.

W LG G4 znajdziemy również 16-megapikselowy aparat główny oraz przednią 8-megapikselową matrycę. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono 32 GB pamięci wbudowanej, niestety nie wiadomo czy urządzenie będzie posiadało slot na karty microSD. Całość dopełni system operacyjny Android w wersji 5.1 Lollipop.

Czy tak będzie przedstawiała się specyfikacja najnowszego flagowca od LG? A może producent zamierza wprowadzić dwie wersje modelu? Przecież LG G Flex 2 wyposażony jest w Snapdragona 810, to czemu w G4 mielibyśmy znaleźć gorszy procesor? Oczywiście jest również możliwość, że powyższe informacje to jednak fake… Wszystkie wątpliwości powinny zostać rozwiane w ciągu kilku najbliższych miesięcy, niestety nadal nie wiadomo kiedy dokładnie będziemy mogli się spodziewać prezentacji czwartej generacji serii „G”.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona