Ważne

Xiaomi przecenia MiPad w wersji 64GB. Nowego tabletu na horyzoncie brak

Pięć lat temu powstało Xiaomi. Z tej okazji jakiś czas temu w sieci pojawiło się kilka zajawek mających nakierować nas na to, co firma szykuje z racji obchodów kolejnej rocznicy istnienia. Mówiło się sporo, że między 6 a 8 kwietnia może zostać zaprezentowana druga generacja tabletu MiPad. Wiele jednak wskazuje na to, że się jej nie doczekamy. Przynajmniej na razie.

Póki co Xiaomi zdecydowało się na obniżenie ceny swojego produktu, MiPad, w wersji 64GB. Dotychczas trzeba było za niego zapłacić 1499 juanów (ok. 242 dolary), po dzisiejszej obniżce jest taniej o 200 juanów (ok. 20 dolarów).

Z jednej strony może to sugerować rychłe nadejście MiPad 2. Z drugiej jednak warto mieć na uwadze, że w grudniu firma bez większych powodów przeceniła podstawowy wariant produktu, MiPad 16GB, do 1299 juanów (ok. 210 dolarów) i na takim poziomie cena utrzymała się do dziś.

Cóż, 8 kwietnia dopiero jutro, więc teoretycznie jeszcze wszystko jest możliwe. Nie nastawiajcie się jednak – wiele bowiem wskazuje na to, że na Xiaomi MiPad 2 będziemy musieli poczekać nieco dłużej niż zakładaliśmy.

Swoją drogą, o ile słyszałam od wielu osób, że sprowadziło sobie z Chin smartfon lub opaskę Xiaomi – MiBand, tak nie mogę powiedzieć tego samego o tablecie. Znacie jakiegoś posiadacza MiPada?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona