Ważne

Xiaomi Mi Pad 2 na pierwszym zdjęciu

Xiaomi Mi Pad zadebiutował w połowie maja 2014 roku. Nic więc dziwnego, że prawie rok po jego premierze pojawiają się dość zaawansowane spekulacje na jego temat. Już w grudniu poznaliśmy częściowe informacje dotyczące jego rzekomej specyfikacji, a dziś do sieci przeciekło zdjęcie mające przedstawiać to właśnie urządzenie.

Na zdjęciu widoczny jest 7,9-calowy tablet wyglądem przypominający do złudzenia powiększoną wersję tabletofonu dostępnego w ofercie Xiaomi, mianowicie Mi Note. Ma podobnie rozmieszczone przyciski, kamerkę i pozostałe elementy na froncie. Mówi się, że zamiast plastikowych plecków tym razem obudowa będzie wykonana z połączenia metalu i szkła.

Xiaomi Mi Pad 2 ma być urządzeniem pracującym pod kontrolą Androida w wersji 5.0 Lollipop z nakładką MIUI 6. Wśród jego parametrów technicznych powinniśmy znaleźć wyświetlacz o przekątnej 7,9″ i rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, natomiast za dostarczenie procesora ma być podobno odpowiedzialny Intel (tak wynikało z wcześniejszych plotek).

Więcej informacji na temat Xiaomi Mi Pad 2 zapewne poznamy w ciągu następnych tygodni.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona