Wiko VIEW

Nie będzie więcej tabletów od Motoroli

Lenovo przejęło Motorolę na krótko po tym, jak trafiła w ręce Google. Jeśli jesteście ciekawi przyszłości tabletów tej firmy, mogę powiedzieć z całą stanowczością, że jest przejrzysta jak nigdy.

CEO Motoroli, Rick Osterloh, zapytany został przez jednego z użytkowników Twittera czy Motorola zamierza wypuścić w najbliższym czasie jakiś tablet. Odpowiedział jasno i klarownie: nie. I dodał, że warto brać pod uwagę świetne tablety Lenovo z serii Yoga.

Zadane pytanie odnośnie przyszłości tabletów Motoroli nie było bezpodstawne. W ostatnich miesiącach pojawiło się nieco spekulacji odnośnie trwających rzekomo prac nad trzema tego typu urządzeniami od Motoroli z różnymi przekątnymi: 7″, 11″ i 12,5″, których premiera miała mieć miejsce latem 2015 roku. Niestety, były to wyłącznie plotki.

Warto jeszcze przypomnieć, że ostatnie tablety Motoroli, Xoom 2 i Xoom 2 Media Edition, zadebiutowały na rynku pod koniec 2011 roku.

Komentarze

  • Oizo

    Szkoda… Xoomy byly calkiem spoko w dawnych czasach. Wolalbym zakupic takiego xooma niz lenovca…

  • Łukasz

    Poco Lenovo ma robić konkurencje dla swoich tabletów ale wydaje się to dziwne bo i tak wszystko idze do jednego portfela.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona