Ważne

Składane telefony to jednak nie taka odległa przyszłość

Według koreańskich źródeł Samsung pracuje nad składanymi i elastycznymi smartfonami. Masowa produkcja i sprzedaż mogą zacząć się o wiele wcześniej niż by się wydawało…

Prototypy pierwszych elastycznych, składanych i zakrzywionych urządzeń pojawiły się ponad dwa lata temu. Część z nich możemy już teraz dostać normalnie w sklepie – mowa oczywiście o Samsungu Galaxy Note Edge. Wszystko wskazuje na to, że Samsung chce zrobić kolejny rewolucyjny krok, tym razem mają to być składane i elastyczne smartfony.

Po lewej prototyp z 2013 roku, po prawej Samsung Galaxy Note Edge

Oczywiście na wprowadzenie takich urządzeń potrzeba jeszcze trochę czasu, ale jeśli wszystko dobrze pójdzie, to już w przyszłym roku, a może nawet i pod koniec tego, Samsung zaprezentuje oficjalnie sprzęty z ekranami, które będziemy mogli dowolnie wyginać i składać.

samsung youm

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo optymistycznie nastawiony na tego typu urządzenia. Oczywiście w większości będą to ciekawostki, na które przeciętny Kowalski nie będzie mógł sobie pozwolić, ale dla takich geeków jak ja będzie to świetna odskocznia od tradycyjnych urządzeń.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona