Ważne

Samsung chce uprościć TouchWiz do poziomu Androida z Nexusa 6?

Jeśli w jednym zdaniu użyję słów jak Samsung, optymalizacja i lekka nakładka systemowa, to pewnie wielu z Was zacznie stukać się w głowę. Jednak przecieki z Korei donoszą, że koreańska firma zdaję sobie sprawę z ociężałości swojej wersji Androida i w Galaxy S6 będzie ona sporo lżejsza.

Samsung w ostatnich miesiącach notuje słabsze wyniki finansowe i lekarstwem na to ma być nowy Galaxy S6. Jednak oprócz mocnej specyfikacji ma on zaoferować również dużo lżejsza nakładkę systemową. Źródło z Korei poinformowało, że Samsung pozbędzie się zbędnych funkcji i uprości interfejs użytkownika, który ma być na podobnym poziomie jak w Nexusie 6.

W optymalizację nakładki wierzę, ponieważ wystarczy poczytać komentarze, żeby zobaczyć jaki to jest problem dla wielu użytkowników. Jednak nie jestem w stanie uwierzyć, że Samsung chcę sprawić, żeby TouchWiz był na podobnym poziomie jak Android z Nexusa 6. Jeśli jednak tak by się stało, to na pewno będzie to bardzo duża zmiana. Możliwe nawet, że ciekawsza niż sam Galaxy S6.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona