Ważne

Wyciekł Android 5.0 Lollipop dla Samsunga Galaxy Note 3 z odświeżonym TouchWiz

Święta, Sylwester… Czas, w którym informacje docierają do wszystkich z opóźnieniem. Ale już nadrabiamy zaległości. Okazuje się bowiem, że wyciekł Android 5.0 Lollipop dla Samsunga Galaxy Note 3, a paczka aktualizacyjna została opublikowana na forum XDA.

Aktualizacja nosi numer N9505XXUGBNL8 i przeznaczona jest wyłącznie dla Samsunga Galaxy Note 3 w wersji SM-N9005. Waży aż 1,1GB i zawiera w sobie nie tylko nowości płynące z Androida 5.0 Lollipop samego w sobie, ale również odświeżony interfejs TouchWiz.

Aby wgrać tę wersję oprogramowania na swoje urządzenie, najpierw należy zrobić backup danych. Później należy zaopatrzyć się w Odin w wersji 3.09, a następnie pobrać paczkę danych aktualizacyjnych (znajdziecie ją tutaj wraz z poradnikiem). Pamiętajcie jednak, że flashujecie sprzęt na własną odpowiedzialność – osoby, które nie do końca czują się w temacie modowania, lepiej aby zaczekały na pojawienie się oficjalnego OTA.

Pojawienie się na XDA owej aktualizacji daje nadzieję, że prace nad „lizakiem” dla Note’a 3 są już w bardzo zaawansowanej lub nawet już końcowej fazie. Spodziewajcie się zatem oficjalnej wersji oprogramowania już wkrótce.

Schodząc jednak na ziemię: póki co jednak nie wiadomo kiedy zostanie ona udostępniona.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona