Ważne

Mamy kolejne zdjęcia Samsunga Galaxy S6

Premiera najnowszego flagowca ze stajni Samsunga coraz bliżej, więc chyba nikogo nie dziwi fakt, że dość często pojawiają się różne informacje na jego temat. Raz dotyczą one specyfikacji, a raz wyglądu. Ostatnio mogliście zobaczyć Samsunga Galaxy S6 w fluorescencyjnej żółci, a dziś pojawiły się zdjęcia przedstawiające to urządzenie w trzech wersjach kolorystycznych oraz w zestawieniu z tegorocznym i zeszłorocznym modelem.

Zdjęcia opublikowane przez toranji nie są zbyt wysokiej jakości, ale może to być spowodowane wykonaniem tego zdjęcia na szybko z ukrycia. Pierwsza grafika przedstawia trzy wersje urządzenia: białą (lub srebrną), złotą oraz czarną. Analizując pierwsze zdjęcie możemy być pewni, że Galaxy S6 będzie pracował pod kontrolą systemu Android w wersji 5.0 Lollipop, o czym świadczą charakterystyczne powiadomienia na ekranie blokady.

Drugie zdjęcie przedstawia Samsunga Galaxy S6 obok Galaxy S5 i Galaxy S4. Patrząc na to zdjęcie mam wrażenie, że najnowszy flagowiec będzie nieco węższy, za to minimalnie wyższy od tegorocznego modelu.

Patrząc jeszcze raz na zdjęcie żółtej „eski” szóstej generacji mam wrażenie, że obie fotografie są ze sobą powiązane. Ułożenie czujników, kamerki frontowej, czarny przycisk „home”, czy niewidoczne przyciski funkcyjne są według obydwóch informacji takie same.

Samsung Galaxy S6 zostanie zaprezentowany w Las Vegas na początku stycznia lub podczas targów MWC w Barcelonie w Marcu.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona