Ważne

Honor 6 Plus pojawił się w pierwszym sklepie internetowym z wysyłką do Europy

Dzień po premierze Honora 6 Plus informowaliśmy Was, że urządzenie nie będzie dostępne w Europie. Dziś informacje te zmieniły się całkowicie, gdyż phablet pojawił się w pierwszym sklepie internetowym, który… wysyła sprzęt na nasz Kontynent.

Honor 6 Plus to, jak już wiadomo, 5,5-calowy phablet z wydajnym, ośmiordzeniowym procesorem Kirin 925 oraz 3-gigabajtową pamięcią RAM. Od swojego pozbawionego „Plusa” poprzednika wyróżnia się całkowicie innym aparatem głównym (nowszy model ma nawet dwa aparaty). Są one w stanie wykonywać 13-megapikselowe zdjęcia z zadziwiająco szybkim wyostrzaniem interesujących nas elementów (zaledwie 0,1 sekundy).

Specyfikacje jest już wszystkim znana, lecz do tej pory mało wiedzieliśmy o dostępności i cenie. Okazuje się, że Honor 6 Plus został wyceniony na 399 dolarów, co w przeliczeniu daje około 1413 złotych. Najważniejsze jest chyba jednak to, że sklep oferuje wysyłkę do niemal każdego państwa na świecie, w tym do Polski. Dla zainteresowanych kupnem mogę dodać, że transport przesyłką kurierską DHL Express kosztuje 39,99 dolara, a paczka powinna do nas dotrzeć maksymalnie w ciągu tygodnia.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona