Ważne

Kolejna nowość od Huawei, czyli świetny Honor 6 Plus

Huawei od jakiegoś czasu, wprowadzając markę Honor, próbuje umocnić swoją pozycję na rynku. Po bardzo dobrym smartfonie Honor 6, przyszedł czas na coś nieco większego… 5,5–calowego Honora 6 Plus!

Honor 6 Plus został wyposażony w ekran IPS o przekątnej 5,5 cala. Wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Sercem urządzenia został ośmiordzeniowy procesor Huawei Kirin 925 o częstotliwości taktowania 1,8 GHz i 1,3 GHz (po cztery rdzenie każdej prędkości). Otrzymał on wsparcie ze strony układu graficznego Mali T628MP4 oraz 3 GB pamięci RAM. Urządzenie działa pod kontrolą systemu Android KitKat z autorską nakładką Emotion UI

Najważniejszy w Honorze 6 Plus jest aparat główny, a w zasadzie dwa aparaty. Są one w stanie robić 13–megapikselowe zdjęcia, których ostrość, podobno, łapana jest w 0,1 sekundy. Oprócz tego aparat jest w stanie rejestrować zdjęcia 3D, a dzięki zaimplementowanej podwójnej diodzie LED, możliwe jest doświetlenie fotografowanych obiektów nawet w całkowitej ciemności.

Co do pozostałej specyfikacji, Honor 6 Plus otrzymał 16 GB pamięci wbudowanej, którą można rozszerzyć maksymalnie o kolejne 128 GB, przy użyciu karty MicroSD. Za przyzwoity czas pracy po jednym cyklu ładowaniu odpowiada akumulator o pojemności 3600 mAh. Dopełnieniem całości jest obecność modułu szybkiego internetu 4G LTE Cat.6, który pozwala na odbieranie danych z maksymalną prędkością 300 Mb/s. Honor 6 Plus został zapakowany w obudowę o wymiarach 150,46 x 75,68 x 7,5mm i wadze 165 gramów. Urządzenie zostało wycenione na około 870 złotych za wariant z jedną kartą SIM oraz mniej więcej 1090 złotych za model z obsługą dwóch kart jednocześnie.

Komentarze

 • GieKa

  Największą zaletą, przynajmniej w teorii, jest możliwość ustawienia ostrości po zrobieniu zdjęcia. Coś na wzór Lytro. Instagram Lytro robi wrażenie. Gdyby aparaty w tym Honorze robiły coś podobnego to może być hit.

 • Arrczi

  Można to będzie kupić w PL?

 • pyczy

  Honor 6 plus tańszy od jego “zwykłego odpowiednika”

 • jaro

  165 gramów? Trochę grubawy.

 • bumtrzaskprask

  W całkowitej ciemności to można sobie poświecić podwójną diodą LED, żeby zrobić dobre zdjęcie, trzeba mieć lampę ksenonową :-)

 • Bulba

  jak z jasnością ekranu ?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona