Krótko: świetny Honor 6 Plus nie dla Europy…

Zaledwie wczoraj dowiedzieliśmy się o premierze Honora 6 Plus, a dziś okazuje się, że jednak nie kupimy go w Europie. To, co wyróżnia phablet na tle konkurencji, to obecność dwóch aparatów. Swoją drogą bardzo ładnie ulokowanych. Sprzęt zapowiadał się naprawdę bardzo dobrze, ale niestety, producent nie widzi sensu, żeby serwować go nam w Europie. 

Jeden z ludzi przedstawicieli marki oznajmił, że w Europie nie ma zapotrzebowania na phablety. Trochę dziwne stanowisko, bo wszyscy wiedzą, jak dobrze sprzedają się urządzenia tego typu.

Honor 6 vs 6 Plus

Tak więc chętni na nowego Honora mogą go zakupić jedynie na chińskim rynku. Podobno 13-megapikselowy aparat działa niesamowicie szybko, bo łapie ostrość w jedynie 0,1 sekundy. Brzmi ciekawie.

Komentarze

  • GieKa

    Myślę że tu raczej może chodzić o możliwości produkcyjne. Dla Huawei priorytet jest rodzimy rynek i Azja. To tam walczą teraz z Xiaomi o ilość sprzedanych telefonów i Xiaomi prowadzi. Być może przez ten aparat nie są w stanie, na razie, wyprodukować tyle urządzeń by zaspokoić popyt w China, Azji i Europie. Tak było z Honor 3C. Telefon w Chinach pojawił się dobre pół roku temu. Nawet doczekał się kilku wersji. I dopiero wtedy, kiedy już chiński rynek został zaspokojony, trafił do Europy. Razem z Honor 6 Plus premierę miał 4X i pewnie on też trafi do Europy za kilka miesięcy.

  • senty

    Polecam popatrzec na Nubia Z7 Max, oferuje praktycznie to samo :-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona