Ważne

W przyszłym roku HTC pokaże flagowy tablet i 5 mocnych phabletów

Ostatnio do sieci trafia sporo informacji o nadchodzących urządzeniach tajwańskiej firmy. Mogliśmy chociażby przeczytać o HTC Hima (One M9), czyli nowym flagowym phablecie z Androidem. Teraz do internetu trafiły nowe przecieki, które pokazują, że nowych, ciekawych smartfonów będzie jeszcze kilka, a poza nimi mamy zobaczyć także mocny tablet.

Zacznijmy od phabletów, ponieważ Hima może pojawić się nawet w 4 wariantach. Ma być wersja podstawowa, tj. z Androidem, Hima Ace – plastikowa edycja urządzenia, Hima Ultra z większym ekranem, a ostatnim z phabletów ma być Hima pracująca pod kontrolą Windows Phone 8. Poza tym prawdopodobnie zobaczymy też Butterfly 3, czyli mocne urządzenie na rynek azjatycki.

Dla nas ciekawie wygląda informacja o tym, że w przyszłym roku premierę ma mieć tablet od HTC. Pisaliśmy już o takich planach tajwańskiej firmy, a teraz informacje te zdają się powoli potwierdzać. Według najnowszych plotek, tablet ma być wzorowany na Nexusie 9 i mamy go zobaczyć w dwóch wariantach: tylko z WiFi oraz z łącznością LTE. Nie ma na razie konkretnych informacji o specyfikacji czy dacie wprowadzenie na rynek, ale zapewne więcej dowiemy się już na styczniowych targach CES.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona