Ważne

Dell Venue 7 zaktualizowany do Androida 4.4.2 KitKat!

android4.4.2kitkat-dellvenue7

W styczniu Dell, ku uciesze użytkowników swoich dwóch niskobudżetowych tabletów, zaktualizował Venue 7 i Venue 8 do Androida 4.3 Jelly Bean. Wtedy zastanawiałam się czy będzie to ostatnia wersja systemu operacyjnego Google dla tych produktów, na której firma zakończy wsparcie dla obu modeli (co byłoby dość dziwne, zwłaszcza, że cały czas są to stosunkowo młode propozycje). Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Jeden z modeli, Dell Venue 7, otrzymał właśnie aktualizację do Androida 4.4.2 KitKat.

Aktualizacja pochodzi z oficjalnej dystrybucji (nie jest to żadna modyfikacja np. z XDA) i można jej dokonać w trybie OTA (bez podłączania tabletu do komputera). Jeśli jesteście posiadaczami Venue 7, spójrzcie na niego – być może na ekranie czeka na Was powiadomienie o dostępności najnowszej wersji platformy. Jeśli nie, powinno pojawić się w najbliższym czasie.

Informację odnośnie aktualizacji Venue 7 do Androida 4.4.2 KitKat, wraz ze screenem potwierdzającym to info, dostałam od naszego Czytelnika, Macieja – dzięki!

Jeśli natomiast jesteście zainteresowani samym urządzeniem, odsyłam do recenzji Dell Venue 7. Warto nadmienić, że jest to jeden z ciekawszych tanich 7-calowych tabletów – aktualnie kosztuje ok. 500 złotych.

źródło: własne!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona