Ważne

LG G3 po raz trzeci. Tym razem w złocie

gsmarena_003

Były już dwa wycieki obudowy najnowszego dziecka koreańczyków (tutu). Teraz pojawiły się zdjęcia G3 w szampańskim złocie, które stało się popularne w najnowszych edycjach flagowych urządzeń. Ponad to wiemy coś więcej o tajemniczym czujniku obok obiektywu aparatu.

Na ujawnionych zdjęciach widzimy G-trójkę w całej okazałości, front prezentuje się niezwykle szykownie za sprawą szczątkowych ramek okalających 5,5″ ekran, tył ponownie nasuwa myśl, że phablet będzie wykonany z metalu. Jest to chyba jeden z nielicznych smartfonów, który dobrze prezentuje się w tym kolorze.

gsmarena_004

Natomiast, element znajdujący się po lewej stronie obiektywu aparatu nie jest tak, jak wcześniej przypuszczano pulsometrem, ani diodą podczerwieni sterującej urządzeniami RTV, a pewnym modułem wysyłającym wiązkę światła (podczerwonego?) mającą za zadanie umożliwić popełnianie lepszych zdjęć w niedostatecznych warunkach oświetleniowych, niemniej szczegółowa zasada działania tegoż modułu jest nieznana. Przypominam, że oficjalna prezentacja LG G3 nastąpi 27 maja.

Źródło

Komentarze

 • dred

  “niemniej jednak” to masło maślane. Albo niemniej, albo jednak. Oba slowa znacza to samo. Niestety to czesty blad zarowno w radiu, telewizji jak i w prasie.

  • P Dampc

   Dziękuję za uwagę, człowiek całe życie się uczy :)

 • Profesor Honey ;-)

  niemniej czyli więcej :D

  • Gites

   niemniej = co więcej ;)

  • Gites

   niemniej = co więcej ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona