Ważne

Przeciek: zdjęcia LG G3 i specyfikacja

Im bliżej do 27 maja, tym więcej przecieków dotyczących nadchodzącego flagowca LG G3. Tym razem dwa niezależne źródła opublikowały zdjęcia pokazujące jaki wygląd ma G3. Jedno ze źródeł dotarło nawet do częściowej specyfikacji technicznej.

O tym, że G3 będzie miało potężny 5,5-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli (Quad HD) możemy być niemal pewni. Inne informacje na ten temat nie zostały podane. Wyświetlacz będzie miał zagęszczenie pikseli na poziomie aż 534 ppi.

Na zdjęciach widać, że G3 stylistycznie nie odbiega znacząco od swojego poprzednika. W oczy rzuca się głównie przeniesiony na tył głośnik, który ma mieć moc 1W. Na lewo od oka aparatu jest najprawdopodobniej czujnik podczerwieni, który w G2 jest umiejscowiony na górnej krawędzi.

GSMArena podała, że na rynek trafią dwie wersje pojemnościowe 16 i 32 GB. Będą one miały różną ilość pamięci RAM. Mniej pojemny wariant będzie mógł pochwalić się 2 GB, a pojemniejszy 3 GB. Miejmy nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z G2 – na naszym rynku wersja 32 GB nie jest oficjalnie dostępna.

Niewiadomą pozostaje już chyba tylko procesor. Nie zdziwiłbym się gdyby był to Snapdragon 801. To najodpowiedniejszy w chwili obecnej kandydat.

Aparat otrzyma ulepszoną optyczną stabilizację obrazu (OIS+), a bateria będzie miała 3000 mAh. Inną znacząca nowością będzie obsługa kart pamięci, której w G2 zabrakło.

The-LG-G3-in-the-wild (1) big

źródło, źródło

Komentarze

Privacy Preference Center

   Necessary

   Advertising

   Analytics

   Other

   Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona