Ważne

Biały tablet Nexus 7 2013 32GB LTE dostępny w Polsce

biały-nexus-7-2013-lte-32gb

Bardzo lubię białą elektronikę użytkową, czego odzwierciedleniem jest biały iPad, biały HTC One X i biała słuchawka Bluetooth, czyli urządzenia, których przez dłuższy czas używałam prywatnie (na dobrą sprawę aktualnie zostało tylko ostatnie). Tym bardziej jestem ciekawa białego Nexusa 7 2013, który właśnie debiutuje w sprzedaży w Polsce.

Mimo mojego zamiłowania do białej elektroniki, czarna wersja tabletu Nexus 7 bardzo przypadła mi do gustu – prezentuje się bowiem elegancko, a to, w przypadku mojego sprzętu, poza parametrami technicznymi wpływającymi na rzeczywiste działanie, ma największe znaczenie. Cóż poradzić, kobiety tak mają. Jestem bardzo ciekawa jak biała wersja modelu prezentuje się na żywo – chyba się ze mną zgodzicie, że zdjęcia prasowe tego w pełni nie odwzorowują.

Nexus 7 2013 w bieli miał być dostępny tylko w jednej konfiguracji, mianowicie z 32GB pamięci i WiFi. Okazuje się jednak, że o tamtej słuch zaginął, a do sprzedaży w Polsce trafił model z 32GB pamięci, ale z LTE (dla osób uważając moduł LTE za kwintesencję mobilności tabletu, jak ja, to w sumie lepiej). Koszt modelu w dalszym ciągu pozostał ten sam – 1499 złotych.

_
Musicie mi wybaczyć. Jestem kobietą. Potrafię napisać więcej niż zdanie na temat wprowadzanej do sprzedaży białej wersji nowego tabletu ;)

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona