Ważne
Wiko VIEW

Nexus 7 2013 w białej odsłonie. Niestety, tylko wersja 32GB WiFi

Nexus 7 2013 w bieli

Czepialscy stwierdzą, że jest to news z serii “zapchajdziura”, ale nic z tych rzeczy. Stali Czytelnicy Tabletowo.pl doskonale zdają sobie sprawę z tego, że uwielbiam białą elektronikę (biały iPad, biały HTC One X, biała słuchawka Bluetooth…). Myślę również, że nie tylko ja zwracam uwagę na kolor urządzenia, które kupuję. To z kolei sprawia, że muszę wspomnieć o nowości, która zagościła dziś w sklepie Google Play. Wraz z oficjalną prezentacją LG G Pad 8.3 Google Play Edition, do sklepu trafiła biała wersja kolorystyczna tabletu Nexus 7 drugiej generacji (2013).

I to tak naprawdę koniec dobrych informacji – teraz lawina tych złych. Po pierwsze, biały Nexus 7 można kupić wyłącznie przez sklep Google Play, który w Polsce nie jest dostępny. Żeby tego było mało, można go kupić jedynie w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Wielkiej Brytanii.

Po drugie, dla wielu ważniejsze (jakby nie było z pierwszą niedogodnością można sobie poradzić, sprowadzając sprzęt na własną rękę) – Asus z Google zdecydowali się na wydanie tylko jednej wersji białego Nexusa. Jest to wersja 32GB WiFi, czyli bez łączności LTE.

Biały Nexus 7 oferuje oczywiście te same parametry techniczne, co czarny (więcej na jego temat). Kosztuje 270 dolarów.

źródło, źródło

Komentarze

 • Arrczi

  Od frontu zabrakło białego? Słabo. Założy się osłonę i już nie ma białego Nexusa :)

 • chris

  Ciekawe, czy poprawili dotyk, który dyskwalifikuje ten tablet jakichkolwiek świetnych parametrów by nie miał.

  • Sethemar

   A co z dotykiem jest nie tak? Uważam się za szczęśliwego posiadacza Nexa i nie mam zastrzeżeń do działania ekranu dotykowego. Pokusił bym się nawet o stwierdzenie iż w wielu przypadkach przebija konkurencję pod względem szybkości reakcji na dotyk, tyczy się to również dokładności.

   • chris
    • Przemek

     Pojedynczy przypadek, wiele nexusow miałem w rękach i żaden tego nie miał.

    • Sethemar

     Jeśli opierasz swoją wiedzę na filmikach to gratuluje

     • chris

      No i o to chodzi, że w “rękach” to nie występuje. Jest problem z uziemieniem i jak tablet leży na przykład na stole. Pojedynczy przypadek to nie jest, bo jest o tym głośno w sieci.

 • Hahah troszkę nieświadomego hejtu sie posypało, wiec wyjasniam prosto… Przy pierwszym połączeniu nexa z netem pobiera się aktualizacja rozwiazujaca wszelkie problemy z dotykiem… Mowie z wlasnego doświadczenia ;-) pozdro :-)

 • A ja bym chciał zielony sprzęt – taką żarówę – robi ktoś taki?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona