Nexus 7 sprzedaje się świetnie. W Carphone Warehouse jest najlepiej sprzedającym się tabletem z Androidem - Tabletowo.pl

Nexus 7 sprzedaje się świetnie. W Carphone Warehouse jest najlepiej sprzedającym się tabletem z Androidem

Tabletowo.pl Nexus 7 sprzedaje się świetnie. W Carphone Warehouse jest najlepiej sprzedającym się tabletem z Androidem Asus Nowości

Interesujące parametry techniczne i atrakcyjna cena – tego właśnie oczekujemy od sprzętu idealnego. A że takiego nie ma (i, patrząc realnie, raczej szybko nie powstanie) musimy zadowolić się urządzeniami najbardziej do niego zbliżonymi. Jednym z nich bez wątpienia jest Nexus 7, który powstał we współpracy Google z Asusem. Jak się właśnie okazuje, może to być najlepiej sprzedający się tablet z Androidem.

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać sklepu Carphone Warehouse. Nawiązuję do niego, bowiem ogłosił właśnie, że sprzedaje najwięcej sztuk w historii sklepu spośród wszystkich androidowych propozycji tabletowych – ciekawe jak jest w pozostałych wielkich sklepach, w tym Best Buy czy Amazon.

Pisząc „wszystkich” mam na myśli popularny sprzęt z wyższej półki cenowej, jak Transformery Asusa czy tablety Samsunga z serii Galaxy Tab, jak i urządzenia przeznaczone dla osób o mniej zasobnych portfelach, czyli modele Kindle Fire od Amazonu czy produkty Barnes & Noble. Należy mieć na uwadze, że w Polsce, z różnych względów, dominuje sprzedaż tanich tabletów.

A skoro o Google Nexus 7 mowa, warto przypomnieć, że od niedawna dostępna jest aktualizacja systemu do wersji Android 4.1.2. Oprócz kilku poprawek wnosi długo wyczekiwaną możliwość przeglądania aplikacji i ekranów domowych w trybie panoramicznym. Aktualizacji możecie dokonać również w Polsce. Jeśli Wasze tablety nie informują o jej dostępności automatycznie, zerknijcie do ustawień i sprawdźcie ręcznie. Jeśli i to nie pomoże, spróbujcie zatrzymać i wyczyścić dane usługi Google Services Framework – wielu Czytelników to zrobiło, po czym po zresetowaniu tabletu pojawiła się aktualizacja.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona