Nexus 7 zaktualizowany do Androida 4.1.2: poprawki błędów i tryb panoramiczny (!) (aktualizacja) - Tabletowo.pl

Nexus 7 zaktualizowany do Androida 4.1.2: poprawki błędów i tryb panoramiczny (!) (aktualizacja)

Tabletowo.pl Nexus 7 zaktualizowany do Androida 4.1.2: poprawki błędów i tryb panoramiczny (!) (aktualizacja) Asus Nowości

Z tej aktualizacji na pewno ucieszą się wszyscy posiadacze Google Nexus 7. Nie wiem jak Wy, ale ja, podczas testowania tego urządzenia, nie mogłam się przyzwyczaić do jednej rzeczy. Chodzi mi o to, że podczas widoku ekranu domowego czy menu, należy pracować w trybie portretowym, bowiem panoramicznego nie obsługuje. To się jednak, na szczęście, właśnie zmieniło wraz z nadejściem nowej wersji oprogramowania. Internetowy gigant z Mountain View wydał właśnie aktualizację systemu dla swojego flagowego i jedynego (na razie) tabletu do wersji Android 4.1.2.

Najnowsza wersja oprogramowania ma na celu przede wszystkim naprawę występujących błędów systemowych, poprawę stabilności działania tabletu, jak i wpłynięcie na jego wydajność. Ale istotną kwestią w przypadku tej aktualizacji jest dodanie obsługi trybu panoramicznego przy widoku ekranów domowych lub menu aplikacji – tego mi właśnie brakowało.

Niestety, aktualizacja na chwilę obecną nie jest dostępna (sprawdzane na egzemplarzu, który testowałam). Mam nadzieję, że niebawem się to zmieni, bowiem choć zmiany wnoszone przez Androida 4.1.2 nie są zbyt wielkie, jednak na pewno wpłyną na wygodę korzystania z tabletu Google.

Recenzję tabletu Google Nexus 7 znajdziecie pod tym adresem.

Tabletowo.pl Nexus 7 zaktualizowany do Androida 4.1.2: poprawki błędów i tryb panoramiczny (!) (aktualizacja) Asus Nowości

Aktualizacja:

Aktualizacja systemu jest już dostępna w Polsce.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona