Ważne

Przeciekły pierwsze reklamy Windows 8

windows 8

Jest 10 października. Z każdym dniem nieuchronnie zbliżamy się do rynkowej premiery najnowszej wersji okienkowego (kafelkowego?) systemu Microsoftu. Już 26 października każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić na własnej skórze jak wygląda i działa Windows 8, a dzień wcześniej zdradzone zostaną wszelkie szczegóły na ten temat (na konferencji prasowej koncernu z Redmond). Do sieci przeciekły pierwsze filmiki reklamowe Windows 8.

Na czterech poniższych wideo możecie zobaczyć najważniejsze możliwości najnowszej platformy Microsoftu. Wśród nich różne sposoby odblokowywania ekranu, przełączanie się pomiędzy aplikacjami, pracę w dwóch oknach jednocześnie, personalizację ekranów domowych, itp.

Premiera Windows 8 już za nieco ponad dwa tygodnie. W oczekiwaniu na pierwsze tablety z tym systemem, zostawiam Was z reklamami wprowadzającymi w świat nowej platformy koncernu z Redmond.

źródło

Komentarze

 • AS

  Mam nadzieję, że nie zabrzmi to zbyt kąśliwie, ale zaczynam się zastanawiać, jakim to osiągnięciem jest praca dwóch aplikacji obok siebie. To już powinien być standard. Tablet ma ograniczenie w postaci wielkości ekranu, ale z drugiej strony systemy wielowątkowe pojawiły się, gdy na biurkach można było spotkać 10- i 12-calowe monitory. :)

 • Johnykalesony

  Spoko reklamy

 • Leśnik

  Reklamy są fajne… coś im wyszło ;)

 • aaa

  Moim zdaniem reklamy są bardzo słabe. Nic nie pokazują, mają drażniącą muzykę i niezbyt udane hasła reklamowe (work hard, play hard – really?).

 • zig

  jesli beda powstawaly aplikacje przystosowane do nowego interfejsu to ja bardzo chetnie uwolnie sie od wielkiego brata w postaci googla i bede sie synchronizowal ze swoja wlasna chmura ;)

 • asdf

  No i to jest ten “prawdziwy Tablet” , jak to ładnie określaja fanboje MS ?

  Straszna lipa … minuta machana palcem w galerii zdjęc naprawdę nie robi wrazenia

  jak widać jest Apple, jest Google i długo długo nic…. czekam tylko jak ubuntu wejdzie na rynek mobilny

 • damn

  szkoda ze juz nie dzialaja

 • Grupal
 • SyoMas

  Każdy zainteresowany już dawno mógł na własnej skórze sprawdzić Ósemkę, i myślę że każdy zainteresowany już to zrobił na różnych wersjach przedpremierowych :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona