iPad mini zadebiutuje w drugiej połowie października?

apple ipad mini

iPad mini jest jednym z tych urządzeń, na temat których tak naprawdę nikt nic nie wie, przez co w sieci krążą na jego temat legendy. Nikt – oczywiście poza pracownikami Apple i fabryk produkujących urządzenie, którzy nie mogą na jego temat pisnąć ani słówka. Nic – poza tym, co się jedynie domyślamy… Ale im więcej spekulacji, tym więcej rzeczy zaczyna układać się w logiczną całość; plotki dotyczące iPada mini stają się coraz bardziej prawdopodobne. A przynajmniej takie można odnieść wrażenie w ostatnim czasie. Pewne rzekomo dobrze poinformowane źródło w rozmowie z CNN zdradziło, że zaproszenia na konferencję prasową, na której ma zostać zaprezentowany iPad mini, będą rozsyłane 10 października.

Jeśli faktycznie zagraniczni dziennikarze otrzymają zaproszenia na event Apple już 10 października, konferencja prasowa powinna się odbyć jakiś tydzień później, tj. 17 października. Zagraniczne źródła sugerują, że sprzedaż tabletu powinna się rozpocząć 2 listopada.

I to by się zgadzało. Jakiś czas temu w sieci krążyły informacje o tym, że Apple planuje dwa wielkie eventy we wrześniu i październiku. Jeden już za nami – prezentacja iPhone’a 5. Na drugi wciąż czekamy. Jakiś czas temu nawet Bloomberg donosił, że premiera iPada mini ma mieć miejsce w październiku.

W takim razie czekamy.

źródło

Komentarze

 • Raul

  7 calowy iPad? Nie widzę sensu. Co nie znadczy , że się nie sprzeda, pewnie ci co mają iPada kupią sobie mniejszy , by być bardziej mobilnym.
  Dla mnie 7ka jest za mała do czegokolwiek innego niż można robić na telefonie. 10 calówka do pół kilo, koniecznie z dockiem i 14+ godzin używania, 4 rdzeniowy procek (ale nie słaba tegra3). To zrozumiem.

  • zenon

   a może frytki do tego? :P

   • michal.p2050

    Chętnie poproszę ;)

  • biscuit

   10 cali to pół kilo, ale dock to kolejne 400-500g. Zresztą jak na razie nie ma takiego tabletu.

   • Raul

    Wcięło mi gdzies to z dockiem ok. kg.

  • siwyrs

   raczej 8cali… jak juz..

 • Raul

  Myślę że nie później niż za rok to będzie standard.

 • siekieer

  Atam, ja 10 minut temu stałem się szczęśliwym posiadaczem N7 :) Ile można czekać na kolejne premiery.

 • Kathumax

  ~8″ 4:3 i 350-400g to idealna wielkość jak na tablet.
  Niestety, zakładając sensowne podzespoły i ekran na razie jest ich dość ograniczona ilość…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona