iPad mini zadebiutuje w drugiej połowie października? - Tabletowo.pl

iPad mini zadebiutuje w drugiej połowie października?

Tabletowo.pl iPad mini zadebiutuje w drugiej połowie października? Apple Nowości Plotki / Przecieki

iPad mini jest jednym z tych urządzeń, na temat których tak naprawdę nikt nic nie wie, przez co w sieci krążą na jego temat legendy. Nikt – oczywiście poza pracownikami Apple i fabryk produkujących urządzenie, którzy nie mogą na jego temat pisnąć ani słówka. Nic – poza tym, co się jedynie domyślamy… Ale im więcej spekulacji, tym więcej rzeczy zaczyna układać się w logiczną całość; plotki dotyczące iPada mini stają się coraz bardziej prawdopodobne. A przynajmniej takie można odnieść wrażenie w ostatnim czasie. Pewne rzekomo dobrze poinformowane źródło w rozmowie z CNN zdradziło, że zaproszenia na konferencję prasową, na której ma zostać zaprezentowany iPad mini, będą rozsyłane 10 października.

Jeśli faktycznie zagraniczni dziennikarze otrzymają zaproszenia na event Apple już 10 października, konferencja prasowa powinna się odbyć jakiś tydzień później, tj. 17 października. Zagraniczne źródła sugerują, że sprzedaż tabletu powinna się rozpocząć 2 listopada.

I to by się zgadzało. Jakiś czas temu w sieci krążyły informacje o tym, że Apple planuje dwa wielkie eventy we wrześniu i październiku. Jeden już za nami – prezentacja iPhone’a 5. Na drugi wciąż czekamy. Jakiś czas temu nawet Bloomberg donosił, że premiera iPada mini ma mieć miejsce w październiku.

W takim razie czekamy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona