Bloomberg potwierdza październikową premierę iPada mini - Tabletowo.pl
Ważne

Bloomberg potwierdza październikową premierę iPada mini

Tabletowo.pl Bloomberg potwierdza październikową premierę iPada mini Apple Plotki / Przecieki

Agencja prasowa Bloomberg opublikowała raport, w którym potwierdza październikową premierę 7,85-calowego tabletu iPad mini. Bloomberg powołuje się na cztery niezależne źródła, które zgodnie utrzymują, że jesienią portfolio produktów Apple rozszerzy się o jedno zupełnie nowe urządzenie. Produkcja mniejszych, 7,85-calowych wyświetlaczy dla iPada mini została zlecona firmom LG Display i AU Optronics, a wytworzeniem kilku milionów laminowanych obudów zajmą się TPK Holding i Yeh Cheng, fabryka posiłkowa słynnego Foxconnu.

Na temat specyfikacji iPada mini można tylko spekulować i wygląda na to, że tak pozostanie jeszcze przez kilka tygodni. Jeśli chodzi o produkty Apple, szczegółowe przecieki zdradzające ich konfigurację techniczną pojawiają się na kilka dni przed oficjalną prezentacją. Premiera iPada mini ma się odbyć w październiku, ale dokładna data nie została wyznaczona. Już wkrótce największe serwisy branżowe otrzymają zaproszenie na wrześniowe keynote Apple, ale jego tematem najprawdopodobniej będzie nowa generacja smartfonu iPhone.

Rynek ma bardzo wysokie oczekiwania wobec iPada mini. Dziennikarze i analitycy spodziewają się, że 7,85-calowy pokona konkurencję i odniesie taki sam sukces, jak „duży iPad” w segmencie ramek 9,7-calowych i większych. Jak sądzicie, jakie funkcje, podzespoły i cenę powinien mieć iPad mini, aby dokonać przewrotu na rynku?

via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona