Android Jelly Bean dla tabletu Asus Transformer Prime TF201 już dostępny - Tabletowo.pl
Ważne

Android Jelly Bean dla tabletu Asus Transformer Prime TF201 już dostępny

Tabletowo.pl Android Jelly Bean dla tabletu Asus Transformer Prime TF201 już dostępny Asus Nowości

Ostatnimi czasy w sieci pojawiało się mnóstwo spekulacji dotyczących aktualizacji Asusa Transformer Prime TF201 do najnowszej wersji systemu Android – Jelly Bean. Według jednych źródeł tablet ten miał nie otrzymać możliwości zasmakowania „żelki”, inne zaś twierdziły, że tajwański koncern zdania nie zmienił i w niedługim czasie wypuści aktualizację. Jeśli wierzyliście w słowo dane jakiś czas temu przez Asusa, dobrze robiliście. Dziś pierwsi właściciele Transformer Prime zaktualizowali swoje urządzenia do Androida 4.1!

Na pierwszy ogień poszli Szwedzi, to właśnie w ich kraju aktualizacja ruszyła w pierwszej kolejności (podobnie jak u nas wczoraj rozpoczęła się aktualizacja Samsunga Galaxy S3 do Androida Jelly Bean, jako pierwszym kraju na świecie!). O tej dobrej nowinie dowiedzieliśmy się z oficjalnego profilu szwedzkiego oddziału Asusa na Facebooku.

Z informacji opublikowanych przez producenta na wallu wynika, że aktualizacja zabija wprawdzie Flasha (aczkolwiek to nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem), ale zapewnia link do strony Adobe, z której wciąż można pobrać działającą wtyczkę. Co więcej, aktualizacja usuwa funkcję WiFi Direct.

Jak wspomniałam, z Androida 4.1 Jelly Bean cieszą się obecnie szwedzcy posiadacze Asusa Transformer Prime TF201. Kiedy przyjdzie pora na mieszkańców pozostałych krajów? Tego na razie nie wiadomo, aczkolwiek aktualizacji możemy się spodziewać w ciągu najbliższych kilku dni.

Dajcie znać jeśli Wasze tablety zasygnalizują obecność aktualizacji!

Dzięki Paweł za podesłane info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona