Ważne

Android Jelly Bean dla Asusa Transformer Pad Infinity 700 już wkrótce

tablety asusa jelly bean

Asus jest jednym z producentów, który stara się jak najszybciej przekazać posiadaczom swoich tabletów najnowszą wersję systemu operacyjnego Google. Android 4.1 Jelly Bean, bo o nim właśnie mowa, zagościł już na Transformer Pad 300, a także na Transformer Prime TF201 – na razie w Szwecji. Kilka chwil temu na tablicy Asusa na Facebooku można było znaleźć wpis mówiący o nadchodzących aktualizacjach dla dwóch urządzeń.

We wspomnianej krótkiej notce można przeczytać: “We are pleased to announce that we will soon be rolling out the Android 4.1, Jelly Bean update for both the ASUS Transformer Pad Infinity (TF700) and ASUS Transformer Pad Prime (TF201).” Jeśli więc byliście zawiedzeni, że dotychczas tajwański koncern nie wspominał nic odnośnie “międzynarodowej żelki” dla obu urządzeń, na Waszych twarzach może zagościć uśmiech. Szkoda tylko, że nie padła żadna konkretna data wypuszczenia aktualizacji. Niemniej zawsze lepsza taka wiadomość niż żadna.

Pytanie tylko co z Androidem Jelly Bean dla Asusa Eee Pad Transformer TF101, czyli pierwszej hybrydy producenta. Od dłuższego czasu wiemy już, że urządzenie dostanie aktualizację, ale wciąż nie wiadomo kiedy to nastąpi, a przedstawiciele firmy w ostatnim czasie nabrali wody w usta. Możemy się jedynie domyślać, że najpierw Asus chce zaspokoić posiadaczy nowszych produktów, a dopiero później starszych. I tak jest się z czego cieszyć – Asus zaktualizuje system w modelu TF101, a Samsung w swoim Galaxy Tab 10.1, wydanym w tym samym terminie (początek 2011 roku) – już nie.

źródło

Komentarze

 • vermelho

  ale tf101 wersja g również dostanie…?

  • biscuit

   Pewnie tak, ale z większą ilością błędów xP

   • vermelho

    nie pocieszasz :<

 • Mirek

  no właśnie, a co z wersjami “3G” jak np. TF300TG, he? ;)

 • vermelho

  do 4.0 było tak, że wersja wifi dostawała wcześniej, a 3g dostałem z “lekkim” opóźnieniem ;/

 • Miki

  No wkońcu już sie nie mogłem doczekać :)

 • Jaro

  Ja mam nieco inne pytanko, orientuje się ktoś czy u naszych zachodnich sąsiadów można już dostać TF700KL bo Vodafone zapowiedziało go już dawno , ale w żadnym sklepie nie mogę go znaleźć .

 • kyrtap10

  Wreszcie będzie na TF700T :D

 • Miki

  Dla tf700 aktualizacja w US bedzie 28 września a dla f201 27 wrzesnia rowniez w US.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona