iOS 6 zostanie udostępniony 19 września. Wersja GM już jest - Tabletowo.pl
Ważne

iOS 6 zostanie udostępniony 19 września. Wersja GM już jest

Tabletowo.pl iOS 6 zostanie udostępniony 19 września. Wersja GM już jest Apple Nowości

Na Worldwide Developer Conference (WWDC) 2012 w czerwcu firma Apple zaprezentowała światu najnowszą wersję swojego mobilnego systemu operacyjnego – iOS 6. Wtedy nie została ujawniona konkretna data udostępnienia platformy użytkownikom, podawano wyłącznie suche stwierdzenie „jesienią”. Wreszcie sytuacja ta uległa zmianie. Podczas dzisiejszej premiery iPhone’a 5 (swoją drogą, co o nim sądzicie?) dowiedzieliśmy się, że z dobrodziejstw iOS 6 będziemy się mogli cieszyć od 19 września.

Aktualizację systemu do wersji iOS 6 będą mogli wykonać posiadacze następujących urządzeń z logo nadgryzionego jabłka na obudowie: iPad 2, nowy iPad, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S oraz iPod touch. Łatwo wywnioskować, że Apple kończy tym samym wsparcie dla iPada pierwszej generacji.

Tymczasem koncern z Cupertino udostępnił na swojej stronie internetowej przeznaczonej dla deweloperów system iOS 6 w wersji GM (Golden Master). Zainteresowanych odsyłam pod ten adres.

Gwoli przypomnienia – najważniejsze nowości w iOS 6 (więcej na ten temat). Są to: integracja z Facebookiem, tryb „nie przeszkadzać”, udoskonalenia w przeglądarce internetowej Safari, Siri, nowe mapy, Facetime przez 3G, itd. W sumie nowości, usprawnień i zmian jest około 200.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona