Asus Transformer Pad TF300TG (z 3G) w Polsce za 2199 złotych - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Transformer Pad TF300TG (z 3G) w Polsce za 2199 złotych

Tabletowo.pl Asus Transformer Pad TF300TG (z 3G) w Polsce za 2199 złotych Asus Nowości

Któregoś pięknego dnia wybierając się do siedziby Asus Polska zapytałam się Was czy macie jakieś pytania do przedstawiciela tegoż producenta (i powiedzcie mi, że nie warto śledzić Tabletowo.pl na Facebooku… ;)). Najczęściej pojawiało się jedno: kiedy do Polski trafi Asus Transformer TF300TG, czyli model z 3G. Odpowiedź brzmiała: „bardzo wkrótce”. Jeśli z niecierpliwością czekaliście na ten moment, mam dobrą wiadomość: wreszcie nadszedł!

Na temat konieczności posiadania 3G w tabletach zdania są podzielone. Osobiście należę do osób, które nie wyobrażają sobie braku modemu, bez którego nie ma możliwości korzystania z sieci w miejscach, w których nie ma dostępu do WiFi. Oczywiście, powiecie, że można się ratować tetheringiem (więcej na jego temat tutaj), ale na dłuższą metę wcale nie jest to dobre rozwiązanie. Czasem po prostu lepiej mieć slot kart SIM w urządzeniu. Asus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i – w przeciwieństwie do modelu Transformer Prime TF201 – wydał Asusa Transformer Pad 300 w wersji z 3G, czyli Transformer Pad TF300TG, który jest już dostępny w Polsce.

Asus Transformer Pad TF300TG pojawił się w sklepie Euro w cenie 2199 złotych z 3G, 32GB pamięci, bez stacji dokującej (100 złotych więcej niż za tablet bez 3G, ale ze stacją). Na chwilę obecną nie ma informacji o dostępności modelu z klawiaturą i ewentualnej cenie takiej konfiguracji. Warto zaznaczyć, że jest to pierwszy tablet z czterordzeniową Tegrą 3 i 3G, który można kupić w Polsce.

Naszą recenzję Asusa Transformer Pad 300 znajdziecie pod tym adresem.

Tabletowo.pl Asus Transformer Pad TF300TG (z 3G) w Polsce za 2199 złotych Asus Nowości

Dzięki Tomek za podesłany link! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona