Android 4.0 wreszcie dostępny dla Sony Tablet P

20120616-101336.jpg

Dawno, dawno temu, gdy dla studentów wizja sesji była jeszcze bardzo, ale to bardzo odległa, podobnie jak dla uczniów początek wakacji, firma Sony informowała, że 24 maja ruszy aktualizacja Tablet P do Androida 4.0. Jak doskonale wiecie, jest połowa czerwca, a o “lodowej kanapce” dla tego urządzenia jest bardzo cicho. Do dziś. Pierwsi posiadacze Sony Tablet P mogą się cieszyć z Androida Ice Cream Sandwich. Co prawda po kilku tygodniach opóźnienia, ale jest.

Listę zmian, jakie wprowadza Android 4.0, powinniście być już w stanie wyrecytować o każdej porze dnia i nocy. Najważniejsze z nich: poprawa ogólnej wydajości urządzenia, możliwość przechodzenia z ekranu odblokowywania bezpośrednio do aparatu i edycji zdjęć w galerii czy robienie panoramicznych zdjęć. Nowością w tabletach Sony są „małe aplikacje” (kalkulator, pilot, itp.), które otwierają się na wierzchu, niezależnie od aktualnie działającego programu.

W chwili obecnej aktualizacja jest dostępna w wybranych krajach świata. Nie wiadomo kiedy trafi do Polski – oby jak najszybciej. Jeśli więc jesteście w posiadaniu Sony Tablet P, możecie raz na jakiś czas zajrzeć do ustawień systemu i sprawdzać czy przypadkiem “lodowa kanapka” gdzieś tam się nieśmiało nie czai.

A skoro już jesteśmy przy japońskim Sony, warto przypomnieć, że od ostatniego dnia maja w Polsce dostępny jest Android 4.0 dla dla Sony Tablet S.

źródło

Komentarze

 • Marcel

  U mnie w SONY tablet S zdarzają się często przycinki obrazu. Może ktoś wie co się mogło stać? Na HoneyCombie nie zdarzały się.

  • kubson

   U mnie tablet czasami niechce się wybudzić i po męczeniu się z nim włącza się ale nie wybudza

 • maxx

  ICS dla tabletu S i P na Polskę pojawił się 31 maja. News spóźniony.

 • krisu89

  Wiecie czy mozna edytowac te male aplikacje i zastapic je innymi?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona