Ważne

Na WWDC na pewno zobaczymy iOS 6, a oto dowód

Jeżeli dotychczas mieliście wątpliwości, czy na konferencji Worldwide Developer Conference (WWDC) zostanie zaprezentowany system iOS 6, powyższe zdjęcie na pewno je rozwiało. Fotografia została opublikowana przez serwis 9to5Mac i pochodzi z centrum Moscone w San Francisco, w których w dniach 11-15 czerwca odbędzie się najważniejsze dla programistów i miłośników produktów Apple wydarzenie tego roku.

iOS 6, najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie”. Tak mówi plakat, a czy ma rację, przekonamy się już za kilka dni. Najbardziej interesującym elementem logo iOS 6 jest jest tło, na którym umieszczono cyfrę: niebieskie, przywodzące na myśl zmąconą falami taflę jeziora lub… linie papilarne. Czy iPhone 5 i nowy iPad nano zostaną wyposażone w ich czytniki? Znaków zapytania jest dużo, a odpowiedzi otrzymamy dopiero 11 czerwca o godzinie 19:00.

Do nowości, jakie spodziewamy się zobaczyć w systemie iOS 6, należy wirtualna asystentka Siri na iPadzie, odświeżony wygląd sklepów iTunes, AppStore i iBooks, integracja z portalem społecznościowym Facebook, usługa iCloud o zwiększonych możliwościach oraz nowa aplikacja służąca do nawigacji i przeglądania trójwymiarowych map.

via 9to5Mac

Komentarze

 • TheRaceManiac

  Tło tej cyfry raczej nawiązuje do newej tapety z którą przedstawiono iPada 3 więc linie papilarne to raczej zbyt dalekie myślenie ;)

 • fck

  Ja myślę ze linie papilarne symbolizują PERSONALIZACJE tzn konta użytkowników.

 • CiekawskiJanusz

  Czy iOS 6 będzie również dostępny na iPada 2?

 • ja

  Będzie dostępny…

 • Patryks19

  Już nie mogę doczekać się poniedziałku :) Potem wtorek – meczyk z Rosją. Szykuje się baaardzo ciekawy tydzień ;D

  • Oj tak, a do tego pon i wt zaliczenia, śr i pt – egzaminy ;-)

 • Renifer

  “The world’s most advanced mobile operating system” No to się uśmiałem :) I wcale nie dla tego że jestem hejterem, sam mam Ipada.

  • cyberangel1975

   Rozumiem, że masz na swoim iPadzie iOS 6, bo o nim mowa :D

 • Apple’s fan

  A co w tym takiego śmiesznego? iOS naprawdę jest najbardziej zaawansowanym mobilnym systemem operacyjnym. Twierdzisz, że Android jest lepsze, a może Windows Phone? To rzeczywiście jest śmieszne.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona