Na WWDC na pewno zobaczymy iOS 6, a oto dowód - Tabletowo.pl

Na WWDC na pewno zobaczymy iOS 6, a oto dowód

Tabletowo.pl Na WWDC na pewno zobaczymy iOS 6, a oto dowód Apple Plotki / Przecieki

Jeżeli dotychczas mieliście wątpliwości, czy na konferencji Worldwide Developer Conference (WWDC) zostanie zaprezentowany system iOS 6, powyższe zdjęcie na pewno je rozwiało. Fotografia została opublikowana przez serwis 9to5Mac i pochodzi z centrum Moscone w San Francisco, w których w dniach 11-15 czerwca odbędzie się najważniejsze dla programistów i miłośników produktów Apple wydarzenie tego roku.

iOS 6, najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie”. Tak mówi plakat, a czy ma rację, przekonamy się już za kilka dni. Najbardziej interesującym elementem logo iOS 6 jest jest tło, na którym umieszczono cyfrę: niebieskie, przywodzące na myśl zmąconą falami taflę jeziora lub… linie papilarne. Czy iPhone 5 i nowy iPad nano zostaną wyposażone w ich czytniki? Znaków zapytania jest dużo, a odpowiedzi otrzymamy dopiero 11 czerwca o godzinie 19:00.

Do nowości, jakie spodziewamy się zobaczyć w systemie iOS 6, należy wirtualna asystentka Siri na iPadzie, odświeżony wygląd sklepów iTunes, AppStore i iBooks, integracja z portalem społecznościowym Facebook, usługa iCloud o zwiększonych możliwościach oraz nowa aplikacja służąca do nawigacji i przeglądania trójwymiarowych map.

via 9to5Mac

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona