Prototypowe hybrydy Toshiby z Windows 8

Śledząc to, co dzieje się na targach Computex 2012, trudno nie odnieść wrażenia, że producenci sprzętu elektronicznego widzą przyszłość w różnego rodzaju hybrydowych urządzeniach. I tu z dumą może wyjść przed szereg Asus, który zapoczątkował erę tabletów z serii Transformer oraz Slider na długo przed pozostałymi firmami i zamierza ją kontynuować w nadchodzących modelach z Windows 8, jak chociażby Tablet 600 czy Tablet 810. Obecnie podobne rozwiązania postanowiły zaproponować takie koncerny, jak Acer – Iconia Tab W510, MSI – Slider S20, Samsung – Series 5 Hybrid PC czy… Toshiba. Japońska firma zaprezentowała projekty hybrydowych urządzeń, które – być może – niebawem trafią na rynek.

Na temat samych produktów nie wiadomo zupełnie nic poza tym, że istnieją w fazie prototypów. Nie ma więc nawet większego sensu zastanawiać się nad ich parametrami technicznymi, bowiem może się okazać, że nigdy nie zadebiutują na rynku.

Wiadomo o nich jedynie to, co widać na zdjęciach, które możecie obejrzeć na łamach Engadget. I tak, doszukać się tam możemy tabletu, do którego można podpiąć klawiaturę (jak w transformerach Asusa) oraz urządzenia z wysuwaną klawiaturą fizyczną (coś jak Asus Eee Pad Slider).

toshiba transformer windows 8

toshiba slider windows 8

*Niech mnie ktoś zagoni do nauki…

źródło

Komentarze

 • Marcel

  Nie no, ładnie wyglądają. Przepraszam za mój bezsensowny komentarz, ale się już troszkę gubię prez te targi. Jestem ściśle związny z Andridem i ten Windows 8 jakoś mnie narzie nie przekonuje. No zobaczymy jak to będzie.

 • mobile4you

  Pani Katarzyno, z doświadczenia, doradzam raczej pójść spać. Wyspać się i rano wziąć się do nauki. Chyba, że wiedza ma być na jutro …

  • W tym sęk… Nie mam czasu uczyć się na bieżąco, ale chyba powód jest oczywisty ;-) A później trzeba zarwać kilka nocek w czasie sesji.

 • mobile4you

  Przy takiej ilości danych z Computex 2012 i tak można siedzieć do rana.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona